Поради

Як організувати парубоцьку вечірку?

Є багато ідей для парубоцької вечірки у Львові. І майбутньому нареченому, і його друзям буде вдосталь атракціонів. Обмежений бюджет може бути проблемою. Так само, як і час – найчастіше команда друзів має у своєму розпорядженні лише один вечір (і ніч), тому так важливо подумати, на що витратити ресурси. Передусім варто відповідально вибрати ресторан у Львові й запланувати розваги.

Раціонально плануйте кількість і послідовність різних заходів. Якщо є можливість, найкраще обговорити розклад з іншими гостями – нехай кожен додає щось від себе. Тоді ви зможете разом визначитися з найбільш цікавим сценарієм події. Часто власники клубів або пабів пропонують цілий набір розваг для таких вечорів. Гості можуть розраховувати на танцювальну програму, спеціальне меню та додаткові атракціони. Наприклад, караоке, кальяни чи шоу-бар. Дізнайтеся більше про доступні розваги на сайті Split Club Lviv.

Як дружбі організувати парубочу вечірку?

1. Встановіть дату події

Парубоцька вечірка – це, як правило, нічний захід, тому не слід організовувати його ввечері безпосередньо перед весіллям. Найкраще вибирати вихідні за тиждень-два до церемонії. Свідок повинен домовитись із майбутнім нареченим про найкращий для нього час. Також краще порадитися щодо дати з іншими гостями. Чим більше друзів з’явиться на вечірці, тим краще почуватиметься найважливіший гість.

2. Залишайтеся на зв’язку із запрошеними гостями

Обговоріть із нареченим, в компанії кого він хотів би провести холостяцьку вечірку. Якщо ви знаєте не всіх друзів, спитайте їхні контакти. Обов’язково надсилайте інформацію про дату події, свої ідеї та пропозиції щодо вечірки. У разі раптової зміни планів або необхідності прийняти рішення, ви завжди можете зателефонувати всім зацікавленим сторонам і визначити найважливіші питання за телефоном або в чаті месенджера.

3. Сплануйте розваги

Не обов’язково узгоджувати детальний розклад атракцій на вечір із нареченим, але добре знати, які його очікування та як він уявляє собі холостяцьку вечірку. Зрештою, не всі є шанувальниками заходів на відкритому повітрі чи розваг, що вимагають фізичних навантажень. І якщо ви разом погодитесь, що немає нічого кращого, ніж невелика активність на свіжому повітрі, не забудьте приділити час майбутньому нареченому та його гостям. Наприклад, для швидкого прийому душу та переодягання після занять спортом і перед поїздкою до ресторану чи клубу.

Парубоцька вечірка – це також не найкраща можливість експериментувати з екстремальними видами спорту чи активностями, які часто призводять до травм. Зрештою, головний герой вечора в будь-який момент одружиться, тож він повинен залишатися цілим і здоровим.

4. Спиртні напої

Для когось алкогольні напої є обов’язковою умовою спокійної атмосфери та гарного настрою, для інших – зовсім ні. Незалежно від кількості спиртних напоїв на вечірці, варто спланувати вечерю чи іншу спільну трапезу в одному зі столичних пабів.

5. Подарунок для майбутнього нареченого

Вибір варіантів для презенту на парубоцький вечір великий. Деякі з них дуже практичні та будуть корисні у вашому новому житті. Інші переважно покликані викликати усмішку. Краще вибрати подарунок, який хоч трохи відповідає інтересам і почуттю гумору майбутнього нареченого.

Зважайте на ці поради, щоб вдало провести вечірку, успіхів!

65752698
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.