Поради

Як отримати гроші під заставу автомобіля?

На сучасному фінансовому ринку існує безліч пропозицій взяти гроші в борг. Кожна з них має свої плюси та мінуси, наприклад, не завжди ви отримаєте гроші на руки відразу. Революційною і незвичайною новинкою в умовах сьогодення є кредит під заставу автомобіля. Онлайн кредит під заставу авто має ряд переваг, які неодмінно здивують вас своєю незвичністю.

Які умови застави авто

Вже з назви зрозуміло, що основною умовою є наявність автомобіля, який ви можете віддати в заставу та отримати натомість дуже вигідний кредит. Напевно, найбільшою перевагою застави автомобіля є те, що ви можете продовжувати користуватися заставленим автомобілем, як і раніше, для поїздок на роботу, перевезення дітей до школи та гуртків, поїздок за покупками або сімейних подорожей. Ви також зможете продовжувати використовувати свій автомобіль для бізнесу. Таким чином, застава автомобіля не обов’язково означає, що вам доведеться залишати свій транспортний засіб на стоянці ломбарду, а навпаки, ви продовжуєте володіти ним.

Кредит під заставу автомобіля — це дійсно зручно

Великою перевагою для автовласника який залишає свій транспортний засіб під заставу, є швидкість видачі кредиту. Ви просто приїжджаєте зі своїм транспортним засобом і отримуєте готівку не більше ніж за пів години без будь-якого періоду очікування або складної паперової тяганини. На відміну від інших кредиторів, які декларують, що видадуть вам швидкий кредит, кредит під заставу автомобіля не має собі рівних. Це тому, що з іншими «швидкими» кредитами швидкість зазвичай залежить від переказу грошей на ваш банківський рахунок, що в ідеалі займає не менше 24 годин.

Які ще переваги кредиту під заставу автомобіля?

Окрім причин, що були вже перераховані, хочеться також зазначити декілька менших, але не менш приємних аспектів:

  • У вас не буде боргу, оскільки ви фінансуєте кредит власним автомобілем.
  • Ви уникаєте бюрократичної тяганини, такої як перегляд реєстру боржників, перевірка вашого кредитного рейтингу або запитання про мету позичених грошей.
  • Вам не потрібно мати поручителя, надавати довідку про доходи чи стикатися з іншими неприємними питаннями.
  • Якщо ви не встигаєте повернути позичену суму в обумовлений термін, є можливість домовитися про пролонгацію.

Що для цього потрібно зробити?

Ви просто йдете до автоломбарду «ТРАСТ АВТО» і позичаєте гроші на свої потреби, з розумінням того, що в заставу ви віддасте автомобіль. Другий варіант — подати заявку на кредит під заставу авто за допомогою контактної форми, заповнивши інформацію про себе і про автомобіль, який ви хочете закласти.

Які дії автоломбарду?

По-перше, автомобіль буде безкоштовно оцінений, і, виходячи з встановленої вартості, ви отримаєте гроші протягом 20 хвилин. Сума кредиту залежить від типу транспортного засобу та його загального стану і може становити від 80% від фактичної вартості автомобіля. Сума позики завжди визначається, виходячи з потреб клієнта, і не завжди є необхідність надавати максимально можливу суму.

Що потрібно надати?

Необхідними документами є посвідчення особи та технічний паспорт машини. У технічному паспорті ви повинні бути зареєстровані як власник транспортного засобу. Деякі документи доведеться надати опціонально, про що вас попередить менеджер компанії.

Після обговорення деталей та надання необхідних документів буде укладений договір, який залишиться підписати та отримати одразу гроші готівкою. Автоломбард «ТРАСТ АВТО» піклується про комфорт та час клієнтів, тому усі послуги надаються швидко та прозоро.

Голос Сокальщини на GoogleNews