Поради

Як отримати кредит без перевірки кредитної історії у Львові?

У сучасному житті ніхто не застрахований від потенційних обставин, які не дають можливості позичальнику у вказаний час виплатити кредит у банку. В результаті формується незадовільна кредитна історія і взяти новий кредит в офіційному банку буде досить складно, а в деяких ситуаціях – повністю неможливо.

Під кредитною історією розуміється повне досьє позичальника, в якому є дані про всі оформлені ним позики. При наявності декількох прострочень, проблемних позик повторно отримати гроші в борг буде важко. Що ж робити позичальникові, якому терміново потрібні кошти, а кредитний рейтинг не дозволяє звертатися до банку? Оптимальним варіантом буде звернутись до небанківської фінансової організації. Кредитні гроші позичальник може витратити як йому заманеться: для того, щоб купити нову машину, девайси, оплатити інші товари або послуги.

Кому видаються кредити без перевірки кредитної історії від Кредит96?

Якщо ви зі Львову та маєте фінансові складнощі, рекомендуємо звернутися до компанії Кредит96. В порівнянні з банківськими організаціями, в цій ситуації не настільки суворі вимоги. Завдяки цьому, будь-який бажаючий зможе відправити заявку на кредит онлайн з сумнівною кредитною історією.

Якщо гроші необхідні вже сьогодні, а на роботі затримують заробітну плату або ви взагалі не маєте офіційного місця роботи, компанія credit96 спроможна «заплющити очі» на цей момент і видати вам кредит під заставу нерухомого майна. Кредит96 пропонує взяти моментальний кредит у Львові без перевірки кредитної історії наступним категоріям клієнтів:

 • фрілансери та безробітні громадяни;
 • люди пенсійного віку;
 • студенти;
 • домогосподарки.

Для того щоб отримати кредит, варто подати заявку в режимі онлайн на сайті небанківської фінансової організації, дочекатись рішення та узгодити всі деталі кредитування.

Чому варто обрати саме Credit96?

Якщо вам дуже необхідний кредит без відмови і перевірок до зарплати або перевірки виплати попередніх боргів, можете сміливо звертатись на онлайн-ресурс Кредит96. Для того, щоб оформити позику, необхідно заповнити форму для подачі заявки на сайті або ж зателефонувати співробітникам фінансової організації. Обов’язково умовою отримання кредиту є наявність у власності позичальника нерухомого майна, яке передається під заставу. Для того щоб оформити позику потрібно надати мінімальний пакет документів, в перелік яких входить:

 • документ, який засвідчує особу та ІПН;
 • довідка про прописку;
 • документ, який підтверджує право власності на нерухомість;
 • технічна документація.

Якщо ваша кредитна історія має декілька сумнівних моментів, а гроші вам потрібні терміново, то допомога від компанії Кредит96 – ваш оптимальній варіант. У даного рішення є декілька переваг:

 • обробка заявки за 10 хвилин;
 • можливість взяти велику суму коштів в кредит – позика видається у розмірі від 5 000 до 50 000 USD;
 • співробітники самі проведуть безкоштовну оцінку вартості нерухомості та розрахують найбільш можливу суму кредиту в розмірі до 80% від оціненої вартості об’єкта застави;
 • на сайті компанії можливо детально ознайомитись з прикладом кредитного договору, уважно прочитавши всі моменти співробітництва.

Варто зауважити, що кредитна ставка – це обов’язковий елемент кожного кредитування. В офіційних банках проценти можуть сягати досить великих сум, в той час, як кредитна ставка компанії Кредит96 починається від 3,5%. Розрахунок проценту відбувається індивідуально для кожного клієнта.

Контакти Компанії Credit96
Сайтcredit96.com.ua
Телефони:
+38 (093) 2082 591
+38 (068) 9257 476
+38 (095) 8551 824

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.