Поради

Як отримати професію мрії завдяки курсам програмування

Програмування, створення сайтів, просування сторінок у соцмережах вважаються перспективними професіями, орієнтованими на потреби завтрашнього дня. Компанія IT STEP пропонує онлайн-курси програмування Львів. Навчання спрямоване на оволодіння актуальними IT-спеціальностями без води. Студенти одержують необхідні знання, а роботодавці компетентних фахівців.

Кому підійде навчання в онлайн академії IT STEP

Онлайн академія IT STEP пропонує кілька навчальних програм, тому знайти цікавий напрямок можуть люди з різним досвідом у IT. Курс для початківців вміщує навчання людей без досвіду. Він дозволяє отримати необхідні теоретичні та практичні знання, щоб працювати у IT-компаніях.

Навчання підходить людям, які бажають змінити вид діяльності. Опанувати професію у галузі програмування вдасться за короткий період. Курс допоможе поповнити багаж знань та попрактикуватися у створенні нових цікавих проектів. У процесі навчання студенти навчатимуться:

  • Створювати сайти. Значний час навчання спрямовано вивчення мов програмування C# і C++, застосовувати їх особливості практично.
  • Створювати мобільні програми. Випускники академії успішно створюють програми для Android з нуля, вміють тестувати програми.
  • Розробляти мобільні ігри. Студентів навчають створювати, тестувати ігри для різних платформ.
  • Працювати із сайтами, програмами, базами зберігання даних, проектувати бази даних.
  • Забезпечувати безпеку проектів. Навчання розкриває таємниці алгоритмів шифрування баз даних, безпечне з’єднання, знаходити вразливі місця та вміти захищати небезпеку злому особистих даних.

Важливо, що IT Академія STEP навчає студентів працювати у команді. Це важливо для IT-компаній, адже вони отримують високоефективних працівників, котрі вміють розуміти колег.

Особливості навчання в IT Академії STEP

Комп’ютерна IT Академія STEP працює понад 23 роки. За цей час тисячі людей здобули нову перспективну професію. Навчання відбуваються у комфортних аудиторіях із сучасним обладнанням. У сьогоднішніх умовах є можливість займатись у дистанційному форматі.

Викладачі академії – професіонали своєї галузі. Вони поділяться знаннями, навчать створювати кейси. У процесі навчання студенти виконують практичні заняття, цим формуючи своє портфоліо. Записатись на курс просто на сайті, заповнивши анкету. Додаткові запитання можна знайти за контактними номерами телефонів.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.