Поради

Як отримати в подарунок те, що хочеш (а не чергові шкарпетки)?

Як отримати в подарунок те, що хочеш (а не чергові шкарпетки)?

Хочеться, щоб близькі показували, що знають наші смаки і інтереси при виборі подарунка. І шкарпеток в списку бажань зазвичай немає. Нехай навіть це шкарпетки з «Ріком і Морті» або «Грою Престолів». Адже неправильно підібрані подарунки можуть зіпсувати відносини, кажуть психологи. Складно з ними посперечатися. Є кілька способів, як врятувати себе від чергового розчарування, а друзів – від падіння в ваших очах.

Бути чесним, коли запитають

Самий явний, але найскладніший для більшості пункт. Нас виховували скромник, і самозречення «Та які подарунки, не вигадуй, нічого не потрібно», або «Твоє присутність – найголовніший подарунок» так і лізе, коли питають. Адже незручно про свої списку бажань прямо говорити. Людина і не планував бентежити своїм питанням. Він дійсно хоче подарувати те, що вас порадує. Подолайте незручність і допоможіть йому вас ощасливити. Глибоко вдихніть і дайте відповідь чесно на питання. Ну, майже чесно: перш подумайте, чи не задорого йому обійдеться ваш подарунок.

У виграші залишаються всі. Крім продавців шкарпеток, звичайно ж.

зробити художній альбом

Художній альбом – це список побажань, ідеї для ідеального подарунка. Його створюють онлайн і розсилають друзям електронкою або в соцмережі. Щоб розповісти про свої бажання використовуйте не тільки слова або картинки. Додавайте також конкретні товари з інтернет-магазинів.

Використовуйте для художній альбом один з 5 популярних сервісів:

  • My Wishlist
  • Ipopo
  • MyWishboard
  • DREAMINIZER
  • MyGiftList

натякнути

Як вказати на потрібний подарунок побіжно, але бути впевненим, що вас зрозуміли? Іноді ключову роль в натяках грають навіть не слова, а обстановка, в якій їх вимовляють.

У розмові

Враховуйте, що в дружній атмосфері люди зазвичай розслаблені і розсіяні. На вашу ремарку можуть не звернути уваги або забути про неї. Якщо розмова йде в галасливому барі або під пляшечку будь-якого алкоголю – шанси бути зрозумілим ще менше.

Для натяку виберіть момент в розмові, коли людина зосереджена на ваших словах. Він не крутиться, не дивиться в телефон, а слухає і задає питання.

Під час шопінгу

Найсприятливіший момент, щоб ненав’язливо звернути увагу інших на придивилася вам річ. Просто між справою показуєте на предмет і говорите: «Дивись, яка штука класна. Треба б собі таку ».

У соцмережах

Звичка ділитися з друзями цікавими постами з вашої стрічки може зіграти на користь. Попалася реклама або пост про те, що просто проситься вам на подарунок? Скидайте друзям в личку. Мовляв, що думаєш?

Покластися на контекстну рекламу

Буває, подивишся щось в інтернеті – а система потім цілий місяць стежить, щоб ти не забув це купити. Показує рекламу товару на кожному кроці, вставляє свої банери куди завгодно. Пора використовувати її в своїх цілях. Правда, це натякає тільки тим, з ким ви ділите комп’ютер. Або тим, у кого його позичали. Зате натякає дуже прозоро.

«Проговорився» комусь із близьких

Коли друзі замишляють подарувати щось непотрібне, їх необхідно переконати. Краще, якщо це зробить хтось із близьких. Наприклад, партнер (ша) або брат / сестра. Попросіть їх подати друзям ідею.

Якщо ваші близькі поки не здивували здатністю вибирати подарунки, то невелика допомога їм не завадить. Домашнім підкаже реклама в інтернеті, друзям – домашні. Головне, щоб ви знали, чого хочете.

Голос Сокальщини на GoogleNews