Поради

Як отримати візу в Канаду

Отримати візу в Канаду – складне завдання людям, охочим відвідати країну як турист, зустрітися з родичами, відвідати навчальні курси або інші заходи. Особливо важко отримати схвалення, якщо у людини чистий паспорт, і він ніколи раніше не перетинав кордон. У таких випадках варто звернутися за допомогою до професіоналів, яким є компанія World Visa.

Які гарантії дає World Visa своїм клієнтам

При подачі документів самостійно ймовірність схвалення візи становить всього до 10%. Візові офіцери дуже ретельно перевіряють кожен документ, і в разі найменших неточностей ставлять відмову. Завдяки роботі фахівців World Visa ймовірність схвалення візи зростає до 80%.

Компанія World Visa працює з 2013 року, і за період роботи співробітники значно підвищили кваліфікацію, від чого ймовірність помилок при оформленні документів зводиться до мінімуму. Якщо відмова трапляється через неточності роботи World Visa, фірма повертає повну вартість послуг.

Вартість послуг, пакет документів і терміни оформлення

Загальна вартість послуг складає 600 доларів США. У неї входить повна підготовка візової справи, консульський збір, можливі витрати на переклад. Список документів залежить від кожної конкретної ситуації. Він буде сформований після консультації з менеджером фірми. Термін оформлення складає до 30 днів. Його можна скоротити, якщо дотримуватися всіх рекомендацій менеджерів, і швидше надавати необхідні довідки.

Процес оформлення візи в World Visa

Офіс компанії розташований в центрі Києва. Там можна отримати рекомендації по збору документів. Записатися на консультацію можна на сайті https://www.worldvisa.com.ua/viza_canada, заповнивши коротку форму.

Покроковий процес оформлення візи відбувається таким способом:

  • Необхідно зателефонувати за контактним номером телефону або залишити запит на сайті.
  • Консультація про строки, пакеті документів, відповіді на питання.
  • Допомога в зборі документів.
  • Складання мотиваційного листа та переклад документів на англійську.
  • Здача відбитків пальців в Києві або Львові.
  • Отримання візи, відправка паспорта клієнта.

Фахівці World Visa допомагають клієнтам, які попередньо отримували відмову. Вони вивчають причину негативного рішення і допомагають доповнити пакет документів для отримання візи. Також співробітники компанії допомагали в оформленні візи людям без офіційної роботи і з чистим паспортом.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.