Поради

Як отримувати багато лайків в Інстаграм відразу без бану

Велика кількість лайків під постами в соціальній мережі не тільки багато говорить про популярність аккаунта, а й самим безпосереднім чином сприяє його просуванню. Відмітка «мені подобається» стає свого роду маркером для систем ранжирування контенту, тому в Інстраграм лайки набувають дуже важливу для господарів акаунтів роль. Заробити «сердечка» для своїх фотографій можна самими різними способами. Один з них – накрутка, яка дозволить в короткий час збільшити показник на 100 або навіть 500 відміток. Але як отримувати багато лайків в Інстаграм відразу без бана?

Про послуги сервісів просування

Тим, хто не бажає витрачати час на природну розкрутку своєї сторінки, можна звернутися до послуг компаній, що пропонують послуги з просування акаунтів в соціальних мережах. Відомий сервіс https://prtut.com готовий поділитися безліччю способів, як набрати багато лайків в Інстаграм безпечно для свого профілю, в тому числі шляхом закупівлі «сердечок». Всього за кілька десятків рублів тут вдасться купити на будь-який свій пост до 1000 лайків, і всі вони будуть проставлені протягом декількох днів, що дозволить зімітувати природну накрутку.

Завдяки сервісу також вдасться збільшити кількість передплатників або переглядів контенту і, в кінцевому підсумку, значно «прокачати» аккаунт, а також вийти в ТОП видачі за різними запитами і хештег. А щоб ефект від такої накрутки був максимальним, варто скористатися порадами фахівців PRTUT, що допомагають збільшувати популярність своєї сторінки без санкцій з боку адміністрації соцмережі.

Як отримувати багато лайків в Інстаграм відразу без бана – рекомендації

Штучна накрутка будь-яких показників аккаунта заборонена, тому найбільш відвертих порушників завжди чекає бан. Уникнути його допомагають досить прості дії, мета яких – показати активність власника сторінки і тим самим забезпечити природність накрутки. При регулярному оновленні контенту і публікації коментарів під постами поява великої кількості «сердечок” не буде сприйнято як накрутка. Також рекомендується не скупитися і набувати лайки невеликими партіями, щоб поступово «прокачувати» аккаунт без різких сплесків основних показників його популярності. Роблячи все правильно, вдасться уникнути бана і завдяки купленим лайкам вийти на той рівень, де «сердечка» будуть з’являтися природним чином – виключно завдяки популярності аккаунта!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.