Поради

Як перевірити приміщення на наявність жучків та іншого прослуховування

Прослуховування комерційних приміщень та приватних будинків здійснюється набагато частіше, ніж може здаватися. Причиною такого незаконного виду діяльності може бути комерційний шпигунство або переслідування особистих цілей наживи. Пошук жучків неможливий без допомоги спеціалістів. Компанія IAC («АЙ ЕЙ СІ») надає послуги з виявлення жучків та заставних пристроїв у будь-яких приміщеннях.

Кому необхідно перевіряти наявність жучків насамперед

Організації, які займаються пошуком пристроїв, що прослуховують, повинні мати відповідну ліцензію. Компанія IAC працює з дозволу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Підготовлені спеціалісти проводить перевірку установ та приватної власності, використовуючи передове обладнання.

Проблема незаконного прослуховування в нашій країні набагато гостріша, ніж здається. Так, більше десятка інтернет-магазинів легально поширюють жучки та інші засоби для запису. У відкритому доступі понад п’ятдесят видів прослуховуючих пристроїв. У новинах часто повідомляють про виявлення незаконно встановлених засобів запису інформації.

Деякі категорії громадян особливо потребують перевірки від IAC:

журналісти;
державні діячі;
активісти;
представники українських еліт.

Окрім цих категорій, перевірка приміщень на наявність жучків може знадобитися лікарям, підприємцям, політикам. Перед приходом фахівців «АЙ ЕЙ СІ» необхідно відключити всі радіовипромінюючі, що знаходяться в авто або кімнаті (ноутбук, Wi-Fi роутер, принтери, мобільні телефони та ін.).

Як відбувається перевірка на виявлення пристроїв, що прослуховують

Співробітники IAC ведуть діяльність у рамках правового поля, дотримуючись українського законодавства. Клієнтам гарантовано повну конфіденційність. Фахівці «АЙ ЕЙ СІ» перевіряють не лише офіси та квартири, а й автомобілі на наявність пристроїв, що прослуховують. Клас та марка автомобіля не впливають на ціну перевірки транспортного засобу. Інформація, отримана внаслідок роботи, передається лише замовнику. Діяльність компанії поширюється всю територію країни.

Рівень кваліфікації співробітників IAC є високий, що дозволяє гарантувати точний результат роботи. Вартість перевірки залежить від багатьох факторів і розраховується окремо для кожного випадку. Безкоштовну консультацію можна отримати на сайті компанії “АЙ ЕЙ СІ”.

Голос Сокальщини на GoogleNews