Поради

Як підготуватися до практичного іспиту з водіння?

Ви вивчили теорію в автошколі, успішно склали теоретичний екзамен, і тепер на шляху до омріяних водійських прав — лише практика. За новими правилами, практичне навчання на автомобілі має складатися із 40 годин. Після цього ви складаєте внутрішній іспит в автошколі та отримуєте допуск до екзамену в сервісному центрі МВС. Курси водіння у Львові за доступною ціною від Car Go допомагають почуватися на дорозі впевненіше, й скласти практичний іспит з першого разу! А про те, як підготуватися до нього, поговоримо просто зараз.

Підготовка до практичного іспиту: поради

Перш за все, варто уважно обирати інструктора. Це повинен бути не лише досвідчений водій із суттєвим стажем викладання, а й людина, з якою вам комфортно. Почитайте відгуки та домовтеся про пробне заняття, щоб ухвалити виважене рішення. Водіння з досвідченим інструктором допоможе вам набути необхідних навичок та отримати корисні поради.

Як зауважують досвідчені водії, дуже важливо записувати на практичні заняття одразу після складання іспиту з теорії. Оскільки так знання щодо правил дорожнього руху будуть ще свіжими, й практика опановуватиметься легше.

Бажано відвідувати практичні заняття регулярно — не відтягуйте із цим. Знайдіть у своєму графіку час, щоб тренуватися достатньо. Важливо водити в різних умовах (місто, траса, ніч, дощ). Під час водіння не бійтеся ставити інструктору питання, пояснювати вам проблемні або незрозумілі моменти. Практикуйте паралельну парковку, розвороти, заїзд в гараж. Тренуйтеся зупинятися на світлофорах, пропускати пішоходів, змінювати смуги. Відпрацюйте водіння заднім ходом, особливо в умовах обмеженого простору. Регулярна практика допоможе почуватися впевненіше не лише на іспиті, а й тоді, коли ви вперше виїдете на дорогу на власному авто.

Поведінка під час іспиту:

  • Дотримання правил. Дотримуйтеся правил дорожнього руху та виконуйте всі вказівки екзаменатора.
  • Спокій та зосередженість. Не панікуйте, якщо зробите маленьку помилку. Продовжуйте водити, зосередьтеся на наступних завданнях.
  • Комунікація. Слухайте інструкції екзаменатора уважно і ставте питання, якщо щось незрозуміло.

Ваш психологічний стан під час іспиту — дуже важливий. Тому напередодні добре виспіться, поснідайте. Приходьте у доброму гуморі та впевненим у своїх силах. І пам’ятайте: навіть якщо ви не склали з першого разу, це — не проблема. А лише нагода попрактикуватися ще!

Підготовка до іспиту з водіння вимагає часу та зусиль, але дотримання цих порад допоможе вам почуватися впевненіше та з більшою ймовірністю скласти іспит успішно. Удачі!

Голос Сокальщини на GoogleNews