Поради

Як почати бізнес на Amazon з мінімальними вкладеннями

Максим Авдєєв – засновник компанії Level Consulting Group і автор навчальної програми Amazon Sales Formula поділився з нами як почати свою справу на американській платформі Amazon, при цьому не вкладаючи в нього тисячі доларів.

51% від загального обороту коштів всередині Amazon роблять незалежні продавці. Такі ж підприємці як ви, які зайшли на майданчик зі своїм або перекупленим товаром.

Максим Авдєєв Амазон вивчав на двох стратегіях: Private Label і Online Arbitrage. Чим же вони відрізняються? Давайте розберемося.

Private Label – це стратегія, яка дозволяє продавати товар під авторською маркою. Якщо у вас є бізнес з виробництва власної продукції та ви хочете розширювати межі ваших продажів, то хід дій Private Label стане для вас підходящим. З одного боку, запуск власного товару може стати набагато прибутковіше, ніж запуск товару іншого продавця. Але він теж має свої складності, адже репутацію вам прийдется будувати з нуля, а реклама і зовсім не буде налаштована. При цьому є величезний плюс – ви ні від кого не залежите і самі займаєтеся розвитком свого бізнесу.

Максим Авдєєв Amazon вважає досить чесною майданчиком, адже відгуки людей про ваш продукт не можна сфальсифікувати. Лістинг тих продавців успішний, чия репутація підтверджена позитивними коментарями покупців.

Друга стратегія продажів на Amazon – Online Arbitrage. Її суть полягає в тому, що вам зовсім не потрібно бути виробником якихось товарів, а досить лише налагодити співпрацю з іншими продавцями і перепродувати їх продукцію. Для старту стратегії Online Arbitrage необхідно закупити тестову партію. Саме в неї і вкладаються перші гроші. Вартість тестової партії ви визначаєте самостійно. Якщо бажаєте, можете вкласти в неї тільки 300 $, а можете і всю 1000. Online Arbitrage має ряд переваг – репутація лістингу вже налагоджена, на акаунті є відгуки, а реклама на всю функціонує.

Щоб побудувати бізнес на Amazon не обов’язково жити в Америці чи знати англійську на рівні Нейт спікера. Справа в тому, що всю комунікацію з клієнтами веде сама платформа, а питання оплати та доставки і зовсім обходяться без вашої уваги, адже на Amazon у всю функціонує система FBA. Зрозуміло, знання англійської однозначно піде вам на користь, але вміння користуватися Google перекладачем на старті буде досить.

Свою справу на Amazon – це страховка від впливу зовнішніх криз на ваш бізнес. Підприємці, які довгий час працювали в режимі офлайн, спробувавши запуск в онлайні, відчули стійкість і баланс усередині свого бізнесу. Адже заробіток з платформи досить стабільний і приходить на рахунок в твердій доларової валюти.

Також бізнес на Amazon до душі завсідникам подорожей. Тому що він зовсім не вимагає прив’язки до одного місця роботи і нудних буднів всередині офісних приміщень.

Максим Авдєєв почав вивчати платформу Amazon більше 5 років тому і зараз вирішив поділитися своїм досвідом і інстайтамі з підприємцями-початківцями, за допомогою авторського курсу – Amazon Sales Formula. Якщо ви давно мріяли вивести свій бізнес на міжнародний ринок, то ця програма навчання розповість вам як грамотно розширити межі своїх продажів, і підвищити рівень доходу всередині вашої компанії. Якщо ти хочеш грати в підприємництві, то в цьому курсі ви знайдете відповіді на питання про те як почати свою справу на платформі, використовуючи мінімальні вкладення.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.