Поради

Як почати торгувати на біржі

Трейдинг – вигідна сфера, яка може принести добрий прибуток. Самостійно вивчити нюанси складно. Доцільно звернутися до професіонала. Сергій Остапчук розкажуть нюанси та допоможе стартувати. Вибираючи трейдинг для початківців, ви отримуєте можливість удосконалювати свої знання та швидко вирости до бажаного рівня заробітку

Вирішіть, як ви хочете почати торгувати

Почати торгувати на біржі можна кількома способами.

  • Один із них – самому все вивчити, познайомитися з функціонуванням біржі на практиці, почитати професійні публікації, просто спробувати біржу самостійно.
  • Або ви можете вибрати інший підхід і поговорити з консультантом, який допоможе вам розпочати торгівлю на фондовій біржі, розповість, як діяти і чого слід уникати.

Після того, як ви з’ясували свої пріоритети та побажання, ви можете переходити до наступного кроку.

Встановіть бюджет для біржової торгівлі

Нові інвестори часто ставлять собі важливе питання на початку своєї торгівлі на біржі: скільки грошей мені потрібно, щоб почати торгувати на біржі? Про це можна дізнатися, якщо вибрати курси трейдера.

  • Сума грошей, необхідна для покупки акцій на біржі, залежить від того, наскільки вони дорогі (їхня ціна може варіюватися від кількох десятків до тисяч рублів).
  • Якщо ви інвестуєте через фонди, ви можете зосередити більшу частину свого портфеля на фондах акцій, особливо якщо ви збираєтеся торгувати на фондовій біржі протягом тривалого часу – кілька років або навіть довше.
  • Навпаки, акції зазвичай підходять для короткострокової торгівлі, і деякі експерти рекомендують, щоб вони не становили більше ніж десять відсотків вашого інвестиційного портфеля.
  • Знайте різницю між пайовими інвестиційними фондами та інвестиційними фондами.

Пайові інвестиційні фонди дозволяють придбати невеликі частини різних акцій за одну транзакцію. Коли ви інвестуєте у фонд, ви також володітимете невеликими частинами кожної компанії, в яку ви інвестували.

Ви також можете об’єднати кілька фондів, щоб створити досить диверсифікований портфель. Тут слід зазначити, що створення диверсифікованого портфеля – одне з основних правил для початку торгівлі на біржі та збільшення шансів на успіх.

Почати торгувати

Зрештою, найважливіший крок, який ви не повинні забувати, коли хочете дізнатися, як почати торгувати на біржі, це почати активно торгувати.

Торгівля акціями може включати ряд складних стратегій і витончених підходів, але деякі з найуспішніших інвесторів – це ті, хто натомість почав з основ.

Зазвичай це передбачає використання фондів акцій як основи вашого портфеля та збільшення власного капіталу лише у тому випадку, якщо ви вірите у потенціал зростання компанії.

Школа OstUPchuk пропонує навчання трейдингу з нуля у Києві. Трохи зусиль, і ви знатимете всі тонкощі торгівлі на біржі, зможете досягати поставлених цілей.598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.