Поради

Як повісити тумбу під телевізор

Підвісні тумби для телевізорів стильно виглядають, економлять простір на підлозі та користуються великою популярністю у сучасних домашніх інтер’єрах. Тут можна вибрати стильну тумбу для ТВ з доставкою по Україні. Інтернет-магазин Mebelnuy представляє величезний каталог тумбочок та підставок для телевізора з різноманітними дизайнами, функціоналом, конструкціями. У каталозі є моделі у трендових стилях та різних цінових категоріях.

Переваги підвісних тумб для телевізора

Підвісна тумба під телевізор – ефектний елемент домашнього інтер’єру, який може комбінувати функціонал підставки, шафи і стильного доповнення до дизайну кімнати. Основні переваги навісних моделей:

  • Дизайн підставок продуманий для гарного поєднання із сучасними моделями телевізорів та домашніми кінотеатрами;
  • Просте прибирання за рахунок великого простору під меблями, в кімнаті не буде скупчення пилу;
  • Площа кімнати використовується ефективно, звільняється додаткове місце для меблів та важливих об’єктів;
  • Усередині тумбочки є ящики та шафи для зберігання речей.

Підставки можуть мати класичну пряму форму, розташовуватись у кутку приміщення. ТБ можна встановити вгорі тумбочки або в спеціальні ніші. Також у каталозі магазину Mebelnuy можна знайти моделі з широкою, високою чи компактною конструкцією.

Способи кріплення тумби для ТБ

Тумба комод під телевізор закріплюється безпосередньо на поверхні стіни. Існує 2 способи кріплення меблів до стіни:

Анкерні болти. Використовуються на міцних стінах із щільною структурою. Від якості стіни залежить надійність кріплення.

Навіси. Спеціальні кріплення для встановлення навісних меблів. Створюють міцну конструкцію без прив’язки до структури стіни.

Перелічені способи кріплення при правильній установці витримують до 120 кг навантаження. Незважаючи на міцність, рекомендується монтаж 2-3 кріплень для надійної фіксації меблів, виключення рухливості та перекосів. Якщо ви хочете провести монтаж самостійно та без допомоги фахівців, рекомендується вибрати саме навіси.

Етапи встановлення навісної тумби для телевізора

Точний порядок монтажу залежить від конструкційних особливостей тумбочки та вибраних кріплень. Основні етапи встановлення:

  • Видалити всі рухомі та важкі елементи з тумби. Заберіть дверцята, ящики, полиці. Це полегшить конструкцію, що допоможе провести установку простіше.
  • Приміряйте положення корпусу біля стіни. Зафіксуйте тумбочку у потрібному положенні та зробіть позначки на стіні по верхньому краю. У цих місцях будуть розміщені елементи кріплення.
  • Визначити запас простору. Прикладіть навіс чи кронштейн до задньої стінки тумбочки там, де планується зробити кріплення. Відзначте різницю висоти борту меблів та кріплення. Перенесіть цю різницю на стіну.
  • Зробити отвори у стіні по зазначених областях. Використовуйте монтажну рейку та відповідні свердла для бетону або дерева, залежно від типу облицювання кімнати.
  • Закріпити навіси. У комплекті до кріплень виробники прикладають все необхідне для закріплення елемента та міцної фіксації.

Коли кріплення будуть надійно зафіксовані на стіні, ви можете обережно встановити тумбу. Обов’язково переконайтеся, що корпус зафіксований і нерухомий, акуратно натисніть зверху, щоб перевірити міцність конструкції. Після перевірки можна повернути на місце супутні елементи: дверцята, шибки, полиці та ящики.

Інтернет-магазин Меблевий пропонує однакові умови доставки у всі міста України протягом 1-5 робочих днів. Придбати тумби для ТБ можна за готівку, по банківській картці та на виплат.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.