Поради

Як працює біржа Freelance

Власникам бізнесу необхідно створення і просування свого сайту. Самостійно це зробити неможливо, знадобитися знайти фахівця, який швидко і якісно виконає завдання

Не у кожного замовника є можливість оплатити послуги великого агентства, тому багато хто шукає виконавців на біржах фріланса. Завдяки таким майданчикам просто відшукати фахівця, який розуміє всю специфіку роботи. Біржа Freelance допомагає зустрітися замовникам і виконавцям, щоб допомогти один одному. Щоб відшукати виконавця, необхідно зайти на сайт https://freelance.ua/users/sajt-pod-kljuch/, і переглянути резюме фахівців, які займаються просуванням сайтів.

Платформа Freelance розміщує оголошення роботодавців і дозволяє створювати резюме виконавцям. Щоб створити свій кабінет (і взагалі користуватися послугами порталу), знадобитися зареєструватися на платформі:

  • вказати, хто проходить реєстрацію (фізична особа або компанія);
  • написати ім’я;
  • ввести актуальну електронну пошту;
  • написати номер мобільного телефону;
  • придумати пароль (повторити його в наступному рядку);
  • ввести капчу.

Для подальших входів на сайт необхідно вводити електронну пошту і пароль. Після реєстрації кожному користувачеві ставати доступний особистий кабінет, де вказано рейтинг роботодавця та виконавця. Рейтинг з’являється після того, як одна зі сторін залишить відгук про дугою стороні (позитивний, нейтральний, негативний). Також виконавці мають можливість прикріплювати в кабінеті приклади своїх робіт, залишати посилання на виконані проекти. Це допомагає замовнику визначитися з рівнем професіоналізму кандидата. Опублікувавши пропозицію про роботу, замовник отримує відгуки від претендентів, може спілкуватися з ними в особистому листуванні.

Сайт під ключ за допомогою біржі Freelance

На майданчику просто знайти досвідченого виконавця, який зможе створити сайт під ключ. Для цього необхідно зайти у відповідний розділ. Портал сортує виконавців по рейтингу. Спочатку можна побачити інформацію про людей, які зареєструвалися на сайті давно і мають високий рейтинг. Щоб убезпечити себе від неякісної виконаної роботи, варто скористатися опцією «Безпечна угода». Коли замовник вибрав виконавця, з його рахунку блокується сума гонорару, але СЕО-фахівець отримає її тоді, коли роботодавець схвалить виконаний проект. Сайт під ключ – це відмінний спосіб заощадити час і гроші, оскільки робота над проектом осуществяется комплексно професіоналами своєї справи.

Голос Сокальщини на GoogleNews