Поради

Як працює «Глобал Контейнер Сервіс»

Рефрижераторні контейнери застосовують для перевезення продуктів харчування. Такий транспортний засіб оснащений холодильним обладнанням, яке підтримує сталу температуру. Українська компанія Global Container Service займається продажем, ремонтом різної складності та обслуговуванням холодильного обладнання. Компаніє продає нове та вживане обладнання з гарантією. Отримати консультацію спеціаліста можна на офіційному сайті gcs-reefer.com.

Організація Global Container Service має тридцятирічний досвід у сфері продажу та обслуговування рефрижераторів. Вона є прямим партнером таких всесвітньо відомих компаній: ThermoKing, Daikin, Carrier, StarCool. Клієнти, які не можуть собі дозволити нове обладнання, можуть купити вживане, на яке компанія дає гарантію мінімум один рік. Свідченням високої довіри до Global Container Service є співпраця з такими судноплавними гігантами: «Maersk», «OOCL», «MSC», «CMA-CGM», «ZIM»; українськими виробниками ТМ «Наша Ряба», «АГРО-РОСЬ», ТМ« Інделіка» та ін.

Global Container Service має у наявності повний комплект запчастин для всіх виробників рефрижераторного обладнання. Клієнти можуть купити таке обладнання:

  • Контейнери рефрижераторні
  • Дизельні генератори
  • Сухі контейнери
  • Танк-контейнери
  • Нові рефрижераторні та суховантажні контейнери
  • Ультрафізери (для перевозки вантажів в температурному режимі до -70 градусів Цельсія).

Компанія Global Container Service пропонує своїм клієнтам послугу з віддаленого моніторингу контейнерів. За допомогою сучасних технологій бездротової передачі даних організація відстежує та передає інформацію на великих відстанях.

Переваги співпраці з «Глобал Контейнер Сервіс»

Крім реалізації якісної продукції, організація Global Container Service продає контейнери, які пройшли митне очищення. Кожен клієнт отримує митну декларацію, завірену печаткою. Замовникам пропонується послуга з виїзного обслуговування обладнання, включно із сервісним та гарантійним обслуговуванням. За потреби, компанія займається пошуком транспортної організації для доставки рефрижераторів у пункт призначення, вказаний  замовником. Навантаження обладнання на терміналі здійснюється за рахунок Global Container Service. Щоб дізнатися деталі співпраці, можна телефонувати за вказаними на сайті контактними телефонами, або зв’язуватися з представниками організації через соціальні мережі.

Голос Сокальщини на GoogleNews