Поради

Як працює клініка «Люменис»

Серед багатьох способів боротьби з небажаними волоссям на тілі лазерна епіляція є найнадійнішим

Кілька сеансів дають довготривалий ефект, і зайва рослинність не надаватиме дискомфорту в подальшому. Центр лазерної епіляції на Осокорках «Люменис» пропонує широкий спектр послуг за доступними цінами. Отримати консультацію від професіоналів можна безкоштовно. Весь перелік послуг вказана на сайті https://lumenis.com.ua/lazernaya-epilyacziya-na-osokorkakh.html, а також там можна записатися на прийом онлайн до одного з лікарів клініки.

Центр лазерної епіляції «Люменіс» виконує лазерну епіляцію різних частин тіла. Для процедур використовують найсучасніші діодні лазери Lumenis Light Sheer Desire і Lumenis Light Sheer ЕТ. Застосування апаратів дає швидкий результат. Воно абсолютно безпечне для всіх клієнтів. Устаткування вважається найкращою технікою в усуненні зайвої рослинності на тілі людини. Апарати пройшли сертифікацію і відповідають необхідним стандартам якості. Спеціалісти центру мають багаторічний досвід роботи, і здатні швидко вирішити поставлене завдання. Клієнти можуть зробити епіляцію в таких зонах:

  • бікіні
  • ніг
  • особи
  • Рук, спини, живота.

Як відбувається видалення волосся лазером

Щоб повністю позбавитися від волосся на тілі, необхідно пройти кілька процедур обробки шкіри лазером. Перше використання лазера вбиває воски, які вже виросли. Далі починають активізуватися фолікули, які перебували в стані сну. Їх видаляють на наступних етапах. Кількість процедур і час їх проведення визначають індивідуально для кожного клієнта, оскільки у кожної людини волосся росте з різною швидкістю. Щоб досягти бажаного результату, необхідно пройти близько восьми процедур лазерної епіляції.

Людям, у яких світла шкіра і темне волосся, знадобитися менше сеансів, оскільки лазер краще справляється з темним пігментом. Призупинити зростання світлих волосків можливо, але не можна позбутися від них повністю. Лікарі визначають інтенсивність променя, залежно від товщини волосини і особливості шкіри пацієнта.

Лазерна епіляція і больові відчуття

Не можна сказати, що лазерна епіляція волосся абсолютно безболісна. Можливі неприємні відчуття, але вони набагато слабкіше, ніж при воскової епіляції волосся. Лазерний промінь працює так, що повністю руйнує фолікулу волоска, і вона більше не відновлюється. Захищає шкіру від опіків і перегріву сапфірове оптика. Вона миттєво охолоджує оброблені ділянки, тому процедура безпечна для шкіри. Також можливе застосування знеболюючого гелю для обробки більш чутливих частин тіла.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.