Поради

Як працює компанія Green Channel

Компанії, які ведуть зовнішньоекономічного діяльність, часто мають справу з розмитненням вантажів

У зв’язку з тим, що закони змінюються, в них часто вносять корективи, а також з існуванням підводних каменів в законодавстві, організації стикаються зі складними ситуаціями, що призводить до фінансових втрат. Заощадити гроші, час і уберегти себе від можливих форс-мажорів допоможе компанія Green Channel, яка пропонує митне оформлення на кордонах України в цілодобовому режимі.

Закони ЗЕД піддаються частим змінам, тому неспеціалістам важко відслідковувати ці корективи. Користуючись брокерськими послугами, вдасться уникнути неправильного оформлення документації, відповідно, штрафів, неустойок, затримки розмитнення, псування товару. Green Channel надає допомогу на всіх етапах поставок, фахівці пропонують кваліфіковані консультації з фінансових і юридичних питань. Крім того, до послуг брокерів варто вдаватися і тому, що для різних країн існують різні правила розмитнення вантажів. Компанія Green Channel пропонує такий спектр послуг своїм клієнтам:

  • Консультації з усіх питань ЗЕД.
  • Складання кошторису (попередньої) з транспортування вантажів.
  • Складання контрактів та оформлення супровідних документів.
  • Оформлення вантажів в різних режимах (транзит, експорт, імпорт).
  • Опис товарів.

Повний список послуг можна отримати після консультації фахівця. Крім супроводу, фахівці Green Channel пропонують клієнту захист в державних органах.

Чому вигідно співпрацювати з Green Channel

Співпраця з надійною брокерською компанією дозволить клієнтові відчувати себе в безпеці в будь-якій ситуації. Вартість послуг визначається індивідуально, виходячи з кількості і складності поставлених завдань. Компанія Green Channel працює більше 20 років, і за цей час отримала статус надійного партнера. Основними перевагами є робота в цілодобовому режимі, юридична підтримка з усіх питань ЗЕД, своєчасна допомога і захист в нестандартних ситуаціях. Фахівці проконсультують, складуть чіткий план дій, а грамотний підхід до організації транспортування допоможе заощадити кошти клієнта.

З питань співпраці можна дзвонити за контактними номерами телефонів або залишати заявки на офіційному сайті.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.