Поради

Як працює СТО «Форсаж»

Якісна робота транспортного засобу неможлива без його систематичного технічного обслуговування

Навіть нові деталі приходять в непридатність, від швидкості їх заміни залежить стан автомобіля і безпеку пасажирів. Особливо важливо проходити огляд для вантажних машин. Будь-яка несправність чревата серйозною аварією. СТО вантажних автомобілів пропонує компанія «Форсаж». Записатися на огляд транспортного засобу можна на сайті, заповнивши коротку заявку. Менеджер зв’яжеться для уточнення деталей.

Компанія «Форсаж» займається доставкою та продажем запчастин до вантажних автомобілів від турецьких і європейських виробників. За 17 років діяльності магазин знайшов постійних клієнтів. Пряма співпраця з виробниками дозволяє пропонувати найвигідніші ціни на ринку. У каталозі інтернет-магазину широкий асортимент деталей для ходової частини, двигуна, трансмісії, гальмівної системи та ін. Партнерами магазину є виробник шин TRUCKFORСE і автомобільних масел Mobil Delvac.

Клієнти мають можливість пройти технічну перевірку вантажного автомобіля. Ви можете знайти контакти СТО Форсаж на сайті. Фахівці проводять повний комплекс робіт по обслуговуванню автобусів, причепів і напівпричепів, вантажних автомобілів різної вантажопідйомності. Майстри постійно беруть участь в навчаннях, підвищенні кваліфікації. У наявність сучасне обладнання, широкий асортимент деталей, досвідчені співробітники. СТО пропонує доступну вартість послуг, часто проводить акції для постійних клієнтів.

Ознаки якісного СТО

Сьогодні на ринку послуг надано безліч сервісів обслуговування автомобілів, тому непросто вибрати надійне СТО. Щоб клієнт був захищеним, необхідно звертатися тільки в легальні автомайстерні, які мають дозволи на роботу, укладають з замовником договір на виконання послуг. Договір дозволить довести порушення з боку виконавця (якщо воно було скоєно).

Легальні СТО пропонують оригінальні деталі, володіють сучасним обладнанням, застосовують передові технології виконання ремонтних робіт. Важливою ознакою якісного СТО є виконання робіт в зазначений термін. Хороші автосервіси мають власні магазини запчастин, автомобільних шин, масел. Таким чином клієнт може отримати повний спектр послуг в одному місці.

Швидкі консультації від менеджерів компанії «Форсаж» надають за контактними номерами телефонів. Також можна замовити зворотний зв’язок на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.