Поради

Як працює студія EgoHouse

Оформити квартиру, будинок або офіс непросто без допомоги професійних дизайнерів. Фахівці бачать не приміщення, а кілька варіантів ідеального стильного інтер’єру

Вони зможуть продумати кожну дрібницю, щоб власники отримали функціональне і комфортний простір. Дизайн студія інтер’єрів квартир EgoHouse пропонує комплексний підхід дизайнерів, інженерів, архітекторів, будівельників для створення приміщення своєї мрії.

Звернувшись в EgoHouse, можна повністю обмежити себе від турбот з проведення ремонту та оздоблення приміщення. Фахівці стежать за останніми новинками матеріалами, технологіями виконання робіт. Співробітники прислухаються до думки замовника, виконуючи проект дизайну, який сподобається клієнту. Дизайнери підберуть стиль, в якому буде виконаний ремонт.

Перш, ніж приступити до роботи, фахівці складають 3Д візуалізацію об’єкту. Таким чином можна побачити, як буде виглядати квартира після завершення робіт. На цьому етапі просто вносити зміни в проект. Таким чином простіше продумати, як буде розставлена ​​меблі, де краще встановити освітлення, розводку електромережі та ін.

Переваги співпраці з EgoHouse

Студія EgoHouse працює з професіоналами своєї справи, які люблять свою роботу і готові постійно вдосконалювати свої навички. Фахівці відстежують нові тенденції в світі дизайну, і можуть приємно здивувати клієнтів. Співпраця з EgoHouse має багато переваг:

  • Комплексний підхід до роботи. Клієнти убезпечують себе від пошуків і доставки матеріалів, немає необхідності постійно бути присутнім в ході ремонту.
  • Співпраця з надійними партнерами, які пропонують тільки найякісніші матеріали.
  • Клієнт завжди в курсі найменших змін, які не проходять без його погодження.
  • Виконання проекту «під ключ». Замовнику тільки знадобитися прийняти роботу.
  • Втілення в життя найсміливіших ідей. Дизайнер допоможе в цьому, оскільки виступає сполучною ланкою між замовником та виконавцями.
  • Укладення договору і суворе дотримання його пунктів.
  • Різний діапазон цін, можливість замовити проект під будь-який бюджет.
  • Ремонт без необхідності вносити корективи після його завершення. Без послуг дизайнера цього досягти практично неможливо.

Замовити дизайнерський проект або отримати консультацію можна на сайті, звернувшись за контактним номером телефону.

Голос Сокальщини на GoogleNews