Поради

Як працюють керамічні обігрівачі

Для більшості українських сімей гострою проблемою стає обігрів свого житла в осінньо-зимовій період, оскільки центральне опалення не завжди свідчить про ефективність, а постійно зростаючі тарифи змушують замислюватися про альтернативні способи нагріву приміщень

До них відносяться енергозберігаючі керамічні обігрівачі, які дозволяють значно знизити витрати на опаленні.

Керамічний обігрівач складається з нагрівального елементу, теплоотражающего екрану, тильній частині і лицьової конструкції. Така техніка відноситься до екологічної, оскільки робота приладу нагадує дію сонячних променів, випромінює інфрачервоне випромінювання, яке обігріває приміщення. Нагрівальний елемент створює конвекцію тепла, але працює безшумно, що не позначається на комфорті людей. Корпус обладнання виготовлений з металу, і все тепло передає на керамічну плиту, яка віддає його навіть після відключення приладу. Це дозволяє істотно економити на опаленні.

Установка керамічного обігрівача будинку дозволяє:

  • Отримати безпечну систему обігріву для дітей і тварин, оскільки панель не створює опіків при дотику до неї.
  • Гарантію пожежної безпеки, оскільки прилад відключається у разі підвищення навантажень на електромережу.
  • Відповідні обігрівачі для приміщень з підвищеною вологістю, наприклад, ванних кімнат.
  • Сприятливий повітря, оскільки обігрівач не спалює пил, кисень, тому ніяк не позначається на якості повітря.

За відгуками користувачів, керамічні обігрівачі за короткий період нагрівають абсолютно холодне приміщення до комфортної температури 20-22 градуси тепла. Таке обладнання ідеально підходить для дитячих кімнат.

Де купити керамічний обігрівач

Українська компанія «Кам-Ін» виробляє керамічні обігрівачі і займається їх установкою, і може повністю перевести приміщення на електроопалення. Обігрівачі підходять для установки в квартирах, приватних будинках і дачах, офісних, складських, навчальних приміщеннях, в гаражах, готелях.

Компанія «Кам-Ін» дає повну гарантію на обладнання 5 років, а сама система опалення розрахована на 30 років роботи. Щоб отримати консультацію фахівця, можна залишити заявку на сайті або зателефонувати за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.