Поради

Як правильно працювати з шинним калькулятором: основні переваги пристрою

Якими б якісними були заводські шини, згодом вони неминуче зношуються і псуються, що призводить до обов’язковій заміні. Перше, що потрібно знати автомобілісту – якого розміру підібрати виріб. Кожний транспортний засіб розрахований під конкретний діаметр коліс, ширину протектора. Ці номери надруковані в документах з експлуатації. Якщо буде навіть незначне невідповідність типорозмірами, які радить виробник, велика ймовірність появи негативних наслідків. Серед найбільш поширених проблем – велика витрата палива, зростання навантаження на підшипники. Якщо на профілі – незрозумілі цифри, вибір ускладнюється. В такому випадку виручає калькулятор шин. Розглянемо докладніше, як з ним працювати.

Особливості шинного калькулятора

Шинний калькулятор – віртуальний помічник для кожного автовласника. Завдяки йому без проблем вдається розрахувати діаметр, ширину протектора, висоту профілю, виявити ключові відмінності в показниках швидкості. Візуальний шинний калькулятор представлений в інтернет магазині «infoshina.com.ua». Для зручності в онлайн-режимі можна здійснити переклад метричного розміру шин в дюймовий, і навпаки. Функція корисна для всіх автовласників, які пересуваються на американських моделях.

Найпростіший спосіб – підбір гуми відповідно до маркою транспортного засобу. В такому випадку знадобитися тільки, вказати компанію-виробника, модель і рік випуску. Після цього будуть відображені всі відповідні моделі, доступні до замовлення.

Ще один спосіб – підібрати гуму за конкретними параметрами. За рахунок наочного зображення різних моделей вийде побачити між ними різницю. Шинний калькулятор гранично простий в експлуатації. У графи над першим малюнком потрібно занести дані за габаритами минулого гуми, які до автомобіля повністю підходили. У графи поряд з другим малюнком потрібно занести габарити для пошуку. Завдяки цьому при зміні параметрів нової шини вийде наочно виявити зміни в отриманих даних. Щоб користувачеві було максимально зручно, створені спеціальні таблиці з порівняльною характеристикою для всіх типорозмірів.

Правила і поради при заміні шин

Нижче наведені основні правила, про які слід пам’ятати:

  • При установці дисків більшого діаметра, ніж штатні, потрібно знижувати величину вильоту (приблизно на 3 мм на кожен дюйм висоти).
  • Заборонено здійснювати сточування маточини, якщо отвір на диску менше, ніж ступичні кріплення.
  • Глибина протектора літніх шин – не більше 10 мм.

Скориставшись калькулятором, щоб виконувати всі рекомендації, вийде підібрати надійні шини, повністю підходять для транспортного засобу. У разі необхідності менеджери інтернет-магазину проведуть консультацію, допоможуть визначитися з вибором, порадивши якісну гуму.598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.