Поради

Як правильно програмувати універсальний пульт

Якщо ви втомилися від використання мільйона пультів ДУ, вас зацікавить один універсальний пульт. Тільки як налаштувати його для вашої системи?

Універсальне сучасне рішення з просунутим функціоналом може бути відповіддю на ваші молитви, дозволяючи контролювати всю настройку домашнього кінотеатру з одного кліка. У цьому керівництві ми покажемо, як налаштувати пульт дистанційного керування за допомогою методу автоматичного пошуку коду, так як це швидкий спосіб сполучення девайса ДУ з пристроями. Але перед тим, як почати, майте на увазі, що для цього іноді можуть знадобитися пробні і помилкові дії, тому відкладіть справи на деякий час.

По-перше, візьміть новий пульт і переконайтеся, що в ньому є батарейки, і що всі компоненти і пристрої, які ви хочете синхронізувати, підключені так, як ви хочете.

Тепер прийшов час підключити пульт до апаратури. Ось як:

  • Увімкніть пристрій, який потрібно налаштувати.
  • Натисніть кнопку, що відповідає функції, яку ви програмуєте. Кнопка Power загориться і повинна залишатися світлою.
  • Одночасно натисніть і утримуйте кнопку Component і кнопку On / off. Підсвічування кнопки включення / вимикання згасне. Через деякий час вона повинна знову включитися.
  • Відпустіть обидві кнопки після того, як кнопка «On / Off» загориться. Вона повинна залишатися включеною.
  • Натисніть кнопку відтворення на пульті. Якщо програмований компонент не вимикається, продовжуйте натискати, поки компонент не вимкнеться.
  • Натисніть Reverse. Зачекайте, поки компонент подаватися не буде.
  • Натисніть Stop, щоб зберегти програму в пам’яті.
  • Повторіть кроки для кожного пристрою, який потрібно підключити.

Якщо ви неправильно натискаєте кнопки, процес синхронізації може бути порушений. Це основна причина, по якій може знадобитися кілька проб і помилок, щоб отримати налаштування. Проблеми? Перезавантажте обладнання, витягніть батарейки з пульта і вставте їх назад, потім почніть з першого кроку.

Універсальні пульти відмінно підходять, якщо ви шукаєте просте і функціональне, але іноді ви шукаєте щось більше. На такий випадок на ринку представлено кілька просунутих рішень з ЖК-дисплеєм. Зверніться в один з інтернет-магазинів і вивчіть великий асортимент, яким радують нас сьогодні виробники. Сподіваємося, наша стаття була для вас корисною.

Голос Сокальщини на GoogleNews