Головна / Поради / Як правильно програмувати універсальний пульт

Як правильно програмувати універсальний пульт

Якщо ви втомилися від використання мільйона пультів ДУ, вас зацікавить один універсальний пульт. Тільки як налаштувати його для вашої системи?

Універсальне сучасне рішення з просунутим функціоналом може бути відповіддю на ваші молитви, дозволяючи контролювати всю настройку домашнього кінотеатру з одного кліка. У цьому керівництві ми покажемо, як налаштувати пульт дистанційного керування за допомогою методу автоматичного пошуку коду, так як це швидкий спосіб сполучення девайса ДУ з пристроями. Але перед тим, як почати, майте на увазі, що для цього іноді можуть знадобитися пробні і помилкові дії, тому відкладіть справи на деякий час.

По-перше, візьміть новий пульт і переконайтеся, що в ньому є батарейки, і що всі компоненти і пристрої, які ви хочете синхронізувати, підключені так, як ви хочете.

Тепер прийшов час підключити пульт до апаратури. Ось як:

  • Увімкніть пристрій, який потрібно налаштувати.
  • Натисніть кнопку, що відповідає функції, яку ви програмуєте. Кнопка Power загориться і повинна залишатися світлою.
  • Одночасно натисніть і утримуйте кнопку Component і кнопку On / off. Підсвічування кнопки включення / вимикання згасне. Через деякий час вона повинна знову включитися.
  • Відпустіть обидві кнопки після того, як кнопка «On / Off» загориться. Вона повинна залишатися включеною.
  • Натисніть кнопку відтворення на пульті. Якщо програмований компонент не вимикається, продовжуйте натискати, поки компонент не вимкнеться.
  • Натисніть Reverse. Зачекайте, поки компонент подаватися не буде.
  • Натисніть Stop, щоб зберегти програму в пам’яті.
  • Повторіть кроки для кожного пристрою, який потрібно підключити.

Якщо ви неправильно натискаєте кнопки, процес синхронізації може бути порушений. Це основна причина, по якій може знадобитися кілька проб і помилок, щоб отримати налаштування. Проблеми? Перезавантажте обладнання, витягніть батарейки з пульта і вставте їх назад, потім почніть з першого кроку.

Універсальні пульти відмінно підходять, якщо ви шукаєте просте і функціональне, але іноді ви шукаєте щось більше. На такий випадок на ринку представлено кілька просунутих рішень з ЖК-дисплеєм. Зверніться в один з інтернет-магазинів і вивчіть великий асортимент, яким радують нас сьогодні виробники. Сподіваємося, наша стаття була для вас корисною.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen + six =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!