Поради

Як правильно робити ставки на киберспортівниє матчі

Ставки на спорт, останнім часом, починають поступатися кіберспортивного дисциплін в плані популярності. Можливість заробляти в букмекерській конторі тепер є не тільки у спортивних любителів, а й у тих, хто добре розбирається в комп’ютерних іграх. Ставки на кіберспорт в широкому асортименті представлені на таких порталах як Вулкан і 1хБет. якщо ви можете адекватно оцінювати свої сили і можливості, і ставитися до БК як до способу розваги, такий вид ставок точно вам підійде.

Щодня, беттори роблять тисячі ставок на такі ігри, як: Dota 2, Counter Strike, League of Legends і World of Tanks.

Щоб ставити на кіберспорт, необхідно знати про важливі нюанси:

  • Пошук і аналіз якісної інформації. Беттор, який хоче зробити ставку на кіберспортивний матч, повинен не тільки розбиратися в обраній комп’ютерній грі, а й завжди стежити за актуальними новинами
  • (стежити за новими ігровими стратегіями, знати про оновлення гейми).
    Регулярна практика в букмекерських конторах або в аналогічних симуляторах, без фінансових ризиків.
  • Ставки на кіберспорт: основні види

Як і в стандартних ставках на спорт, в киберспортівних дисциплінах є свої види ставок, з яких гравець зможе вибрати найбільш підходящий.

Ставки на результат – стандартне парі на підсумковий показник гри. За стандартом, є три варіанти результату на вибір – П1, П2, Х (нічия).

Ставки на карти (фора) – битися об заклад можна на перемогу 1 з 2-х команд, віднявши або додавши кількість карт, на яких гравці точно переможуть.

Ставки на раунди (фора) – принцип дії такий же, як в попередньому випадку. Різниця – перемоги вираховуються не в межах всієї гри, а в одній карті або в одному раунді.

Ставки на тотал – можуть бути представлені у вигляді загального показника раундів, Кілл, досягнень команди за певний відрізок часу в грі, карт. Беттор може використовувати будь-який з вищевказаних показників, проаналізувати гру і найбільш ймовірні варіанти її результату і вивести показники в парі на тотали і фори.

Ставки предметами / скінами – відмінний варіант для новачків, або для тих, хто не хоче ставити на кіберспорт і ризикувати реальними грошовими коштами. Як грошей за парі можна використовувати речі, персів, скіни. В основному, такою стратегією користуються скінбеттори. Єдиний недолік таких ставок – вузька розпис подій. Зазвичай, в ринках представлено не більше 5-6-ти показників.

Голос Сокальщини на GoogleNews