Поради

Як правильно встановити динаміки в двері?

Більшість власників сучасного автотранспорту поспішають купити динаміки в машину, щоб замінити штатну акустику. Але цей процес не такий простий, як може здатися. В першу чергу, нові динаміки перевершують штатні за розміром, тому з їх установкою впоратися нелегко. Часто потрібен спеціальний інструмент. Одне з рішень – використання декоративних подіумів.

Колонки в передніх дверей: що потрібно зробити

Чим більше випромінювач звуку, тим якісніше його звучання на високій гучності. Але занадто великі колонки в передні двері купувати не варто, так як вони не зможуть розкрити весь свій потенціал. Діаметра в 15 сантиметрів буде цілком достатньо для гідного звучання.

Наступні умови є обов’язковими для тих, хто хоче отримати дійсно якісний автозвук, а не його подоба:

  • двері автомобіля потребує обов’язкової віброізоляції зовнішньої і внутрішньої поверхні;
  • потрібно забезпечити закритий обсяг всередині простору;
  • динамік повинен бути жорстко закріплений;
  • обов’язковий етап шумоізоляції.

Під час робіт важливо не пошкодити внутрішню оббивку. Якщо немає подіумів під конкретну модель авто, то краще довірити процес установки фахівця.

Які динаміки краще в передні двері?

Професіонали в області автозвуку стверджують, що найкращим рішенням стане компонентна акустика. У передніх дверей встановлюються двохсмугові динаміки, що відповідають за середні і низькі частоти. Таке розташування колонок вважається оптимальним. На передній панелі або в районі бічних дзеркал встановлюються високочастотні твітери.

Саме таке розташування колонок формує ідеальну для сприйняття схему. Музику в салоні відмінно чують пасажири на всіх сидіннях.

Якщо мова йде про встановлення «овалів», то оптимальним місцем для монтажу стане полку за заднім сидінням. Овальні колонки краще не варто встановлювати в передні двері. Вони не тільки псують вигляд салону автомобіля, а й дають спотворення по звуку, нерівномірно поширюючи хвилі окремих частот.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.