Поради

Як правильно вибрати та купити складний ніж для міста

Ніж для носіння в місті кожен день, може бути дуже корисним аксесуаром та інструментом для полегшення виконання багатьох завдань. Такі на перший погляд прості речі як відкриття посилок, виконання господарсько побутових завдань, які пов’язані з відрізанням чогось, нарізка продуктів на роботі, може бути виконувати дуже незручно, без гарного складаного ножа. У цій статті будуть наведені деякі рекомендації щодо вибору кишенькового ножа для міста.

Хороший складаний ніж для кожної людини, має свої певні параметри, для когось це може бути дизайн або приналежність до якогось певного бренду. Але є основні базові параметри, якими повинен володіти хороший міський ніж.

Міський ніж повинен мати певні характеристики, які значно відрізняються від мисливського ножа для туризму чи риболовлі. Для міста основними параметрами для ножа є зручність носіння, вага та ергономіка. Міський кишеньковий ніж повинен бути зручним у носінні як у літню так і в зимову пору року. Так як одяг взимку або влітку різний і спосіб носіння ноже може відрізнятись.

 

Рекомендовані характеристики для складного міського ножа

Довжина леза – кишеньковий міський ніж повинен бути компактним, багато новачків які хочуть придбати складний ніж, часто обирають занадто великі ножі. Але насправді велика довжина леза у складному ножі найчастіше в міських умовах просто надмірна і не потрібна. Для міста цілком може підійти навіть ніж-брелок з довжиною леза в 3-5 см. Але якщо ми говоримо про повноцінний складний ніж, то можна звернути свою увагу на ножі з довжиною леза 8-10 см. Це оптимальна довжина для складаного ножа при якій можна виконувати більшість господарсько-побутових завдань.

Вага – на вагу ножа впливають матеріали, з яких він створений. Як правило хороші сучасні ножі зроблені з сучасних легких і теж міцних матеріалів. наприклад, більшу частину ваги ножа займає рукоятка. Можна порекомендувати вибирати кишенькові ножі, рукоятки яких виконані із сучасного матеріалу G10. Даний матеріал відносно легкий і водночас міцний та надійний. Комфортним для носіння буде ніж із вагою до 150 грам.

Сталь – сталь на ножі має бути гарною, можна звернути свою увагу на сталі середнього та вищого рівня якості. Наприклад сталі середнього рівня, такі як 9Cr18MoV або D2, цілком якісні і зможуть виконати більшості робіт, які покладаються на ніж.

Кишенькова кліпса – кишенькова кліпса дуже важливий елемент ножа, з кишеньковою кліпсою значно зручніше носити ніж на одязі чи спорядженні. Ніж у якому відсутня кліпса для носіння, буде не зручним у щоденному використанні. Багато людей, які не мають досвіду у використанні складних ножів, часто не звертають уваги на цей параметр, але це дуже важливий елемент конструкції, і можна навіть сказати, що це необхідний атрибут для кишенькового міського ножа.

 

Де купити гарний кишеньковий ніж

Вище зазначені основні параметри якими повинен володіти міський кишеньковий ніж, для прикладу можна навести онлайн-магазин https://knife.best/  на якому можна купити складний ніж, гарної якості та від Українського бренду. Ножі від Українського бренду Arms Area які представлені в даному онлайн – ножовому магазині мають оптимальні характеристики ціни, якості та ефективності у виконанні господарсько побутових робіт. Також ножі з даного каталогу мають всі характеристики та габарити, для комфортного носіння в місті на будь-якому виді одягу або спорядженні.

Також ножі з каталогу даного онлайн-магазину мають гарантію, та відгуки від клієнтів, які можна почитати за посиланням: https://www.otzyvua.net/magazin-nojey-knifebest

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.