Поради

Як правильно вибирати металопластикові вікна

Металопластикові вікна все частіше витісняють звичні дерев’яні конструкції з ринку, адже не залежно від виробника – пластикові системи перевершують аналоги з дерева по всім параметрам. Якісно виконані склопакети з металопластикових профілем забезпечують повну ізоляцію приміщення від таких факторів, як: волога, опади, пил і шум. Металопластикові конструкції вже давно стали буденністю і доступні за ціною для багатьох. Купити виріб сьогодні не проблема, але вибрати вікно (Харків) досить складно через величезної кількості різноманітних пропозицій.

вибір виробника

Сьогодні на ринку присутня досить багато компаній, що спеціалізуються на виробництві металопластикових систем, тому в них не складно розгубитися. Всі вони виробляють досить якісні вироби, але мають власні технології виготовлення, використання яких впливає на параметри майбутнього вікна.

Найбільш відомих виробників, що працюють на нашому ринку всього кілька:

  • Aluplast;
  • WDS;
  • Rehau.

Будь-який з цих виробників запропонує кілька варіацій профільних систем, придатних для різних цілей, різниця в основному полягає лише в ціні. Європейське виробництво (Aluplast, REHAU) з природних причин вийде дорожче, так що якщо грошей в обріз – варто придивитися до Української компанії WDS. Якість вікна залежить більшою мірою від цінової категорії вироби, а не виробника, так що тут помилитися досить складно.

Вибір для квартири

Головними проблемами жителів багатоквартирних будинків незмінно є підвищена галасливість і запиленість, тому в квартиру рекомендується встановлювати конструкції з максимальною ізоляцією профілю, з великою кількістю склопакетів.

Розташування вікна також варто брати до уваги. Якщо отвір дивиться на сонячну сторону, краще відразу задуматися про провітрюванні влітку. Чим більше вікон з стулками буде в такій квартирі – тим краще.

Вибір для заміського будинку

У власників заміських котеджів і приватних будинків часто немає таких проблем з шумом, як у міського населення, але точно подбати варто про енергоефективність віконної конструкції. Опалення великого будинку може влетіти в копієчку, якщо будівля недостатньо ізольовано. Для збільшення енергозбереження сучасні виробники пропонують відмінне рішення – конструкції з мультифункціональними склопакетами. Простір в склопакетах таких систем заповнений інертним газом, який зберігає тепло холодною зимою, а влітку, навпаки, не дає спеці проникнути в приміщення.

Не варто забувати також і про безпеку. Особливо це важливо для квартир першого поверху і заміської нерухомості. Про це факторі виробники теж знають, тому пропонують до покупки вікна з надійними замками, які неможливо відкрити зовні або на стільки складно, що мало хто готовий буде ризикнути їх зламувати.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.