Поради

Як правильно запустити і розрекламувати новий сайт?

Створення нового сайту – це трудомісткий і тривалий процес, який може розтягнутися на кілька тижнів або місяців залежно від складності запланованого проекту. Розробка і запуск кожного веб-ресурсу включає в себе кілька послідовних етапів, які слід враховувати, щоб не мати ніяких проблем з цим сайтом в найближчому майбутньому. Зараз ми розповімо, що потрібно врахувати при запуску односторінкового, корпоративного сайту або інтернет-магазину.

Основні етапи запуску сайту

  1. Вибір підходящої платформи – на поточний момент Бітрікс, WordPress користуються великим попитом серед сайтостроителей.
  2. Опрацювання дизайну і верстка – мова йде про оформлення сайту, який повинен мати унікальний стиль.
    Додайте контент – розмістіть корисну і продає інформацію разом з зображеннями, щоб зацікавити відвідувачів сайту.
  3. Перевірте адаптивність – це потрібно для того, щоб веб-ресурс коректно відображався на різних пристроях.
  4. Реклама ресурсу – слід вибирати саме контекстну рекламу, яка в найкоротші терміни призведе відвідувачів на сайт. Детальну інформацію про налаштування контекстної реклами можна знайти, клікнувши по цьому посиланню https://ppcbar.com/services/ppc-tuning. Крім того, можна просувати сайт через таргетовану рекламу і email-розсилку.
  5. Додавання лічильника – один з перевірених інструментів веб-аналітики, який потрібен для того, щоб аналізувати тих користувачів, які відвідують ваш сайт.

Особливості контекстної реклами

Можна просувати сайт практично з будь-якими товарами і послугами, які не порушують законодавство нашої країни.

За допомогою контексту є можливість отримувати цільових відвідувачів на сайт і зацікавлених клієнтів в щоденному режимі. Крім того, рекламодавець може самостійно регулювати потік відвідувачів і клієнтів.
Під час налаштування контекстної реклами можна тестувати різноманітні варіанти оголошень, заголовків і креативів.

Є техпідтримка, куди можна зателефонувати і задати будь-яке запитання спеціалісту компанії.
Ви можете рекламувати свій сайт на всю країну або на певне місто. Даний параметр варто враховувати в налаштуваннях кампанії.

Якщо вас цікавить тільки якісна настройка контекстної реклами, то рекомендуємо відразу ж звертатися до досвідчених професіоналів, які працюють на результат. Потік зацікавлених клієнтів буде вам забезпечений, але тільки при правильному налаштуванні контекстної реклами.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.