Поради

Як продати власний автомобіль за допомогою сервісу «Авто Бум»

Продаж особистого автомобіля займає багато часу і сил

Поки власник відповідає на десятки однотипних питань, даремно зустрічається з охочими побачити транспортний засіб, його ціна поступово знижується. Швидко продати машину за ринковою вартістю і отримати гроші в день проведення операції можна завдяки компанії «Авто Бум». Залишити заявку на строкову оцінку просто на сайті https://autoboom.com.ua, там же можна ознайомитися з відгуками клієнтів про роботу сервісу.

Власники будь-яких транспортних засобів в Одесі мають можливість продати їх за вигідною ціною. Для цього достатньо зв’язатися з консультантом компанії «Авто Бум» і замовити послугу оцінки автомобіля. Заявку на огляд можна подати прямо на сайті. Для цього необхідно вказати марку, модель, рік випуску, описати особливості транспортного засобу. За такими параметрами фахівці зможуть встановити приблизну вартість авто.

У разі, коли попередня ціна влаштовує клієнта, співробітник виїде за вказаною адресою для огляду і оцінки реальної вартості транспортного засобу. Коли продавець дає згоду на проведення операції, проходить оформлення документів і передача грошей власнику машини. Якщо власника не влаштовує оприлюднена вартість, він може відмовитися від операції: йому не доведеться платити за оцінку автомобіля і за інші послуги автосервісу.

Переваги співпраці з компанією «Авто Бум»

«Авто Бум» дорожить своєю репутацією, тому кожному, хто звернеться гарантується висока якість обслуговування. У розділі «Відгуки клієнтів» зібрані реальні відгуки людей, які співпрацювали з сервісом. Клієнти рекомендують компанію родичам і близьким, оскільки вона пропонує:

• Швидке проведення операції без зайвої бюрократії.
• Відкритість і прозорість роботи співробітників компанії.
• Економію часу клієнта.
• Безпека операцій.
• Оцінку автомобіля за максимальною ринковою вартістю.
• Виплату усієї суми від продажу в день здійснення операції.

Всі операції проходять з дотриманням закону. У штаті працюють кваліфіковані співробітники, які гарантують юридичну чистоту всіх угод. Гроші можна отримати протягом однієї години, якщо необхідно терміново продати автомобіль. Важливо, що компанія пропонує реальну оцінку транспортного засобу без заниження його ринкової вартості. Також клієнтам гарантована повна конфіденційність і нерозголошення персональних даних.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.