Поради

Як проходить лазерна корекція зору: нюанси, про які потрібно знати пацієнту

Лазерна корекція зору дозволяє відновити зір і назавжди забути про традиційні методи – окулярах і лінзах. Ця операція показана людям при далекозорості, короткозорості та астигматизмі. Однак є деякі нюанси, про які потрібно знати кожній людині, яка вирішується на корекцію.

Кому не можна робити лазерну корекцію зору

Детальніше про показання і протипоказання до процедури можна дізнатися на сайті одного з великих офтальмологічних центрів “Новий Зір”, в цьому розділі – https://www.zir.com.ua/lazernaya_korrektsiya_zreniya/. У даній статті зазначимо таке:

  • Операцію можна робити пацієнтам у віці до 18 років.
  • Корекція заборонена громадянам старше 45 років.
  • Слід вибирати інші методи відновлення зору в разі, якщо у пацієнта діагностовано аутоімунні захворювання або інфекції в стадії загострення. Це може негативно вплинути на перебіг післяопераційного періоду.

Як проводиться корекція зору лазером

Щоб зрозуміти, як робиться операція і чому вона безпечна, за приклад візьмемо роботу центру “Новий Зір”. Досвідчені фахівці використовують сучасне обладнання та організовують ретельне обстеження зорового органу, що підвищує ймовірність успішного проведення процедури. Відзначимо кілька видів корекції, які застосовуються в “Новий Зір”. Від рекомендованого методу залежить ціна відновлення.

Lasik. Методика має широкий спектр призначення і може проводитися при короткозорості, далекозорості, астигматизмі, рекомендована пацієнтам з відхиленням від -12 до +4 D.
Contoura. Зміна параметрів рогівки в 25 000 точок, це модифікований варіант технології Lasik.
Super Lasik, Femto Lasik. Ефективні методики, доступні при відхиленнях від -12 до +5 D.
StreamLight. Призначається в разі, коли ступінь відхилення зору дозволяє провести поверхневу корекцію.

Відгуки пацієнтів про роботу центру показують, що поліпшення зору відчувається вже на операційному столі. Якщо дотримуватися рекомендацій лікарів по післяопераційної реабілітації, до повноцінного життя можна повертатися вже на наступний день. А все обмеження знімаються через 10-15 днів.

Як проходить лазерна корекція зору, ціни на операцію в залежності від її типу та інші нюанси можна дізнатися у офтальмолога нашого центру. Записатися до лікаря в “Новий Зір” пропонується в режимі онлайн.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.