Поради

Як проводити прибирання в будинку, де є домашні тваринні?

Ні для кого не секрет, що в будинку, де є тварини, завжди панує радість та сміх. Собаки, кішки та інші чотирилапі є загальними улюбленцями для дітей та дорослих, однак, потрібно розуміти: перебуваючи на одній території з домашніми вихованцями, проводити прибирання доведеться ретельніше. Розбираємось, скільки разів прибирати у квартирі з твариною, і які правила прибирання існують.

Багато людей, шукаючи ідеального сімейного улюбленця, віддають перевагу маленьким породам собак, які не линяють https://digirl.com.ua/malenki-porody-sobak-yaki-ne-lynyayut/. Це чудовий вибір для тих, хто має алергію на шерсть або просто не хоче витрачати багато часу на прибирання шерсті. Вони не лише привабливі зовні, але й мають чудовий характер, що робить їх чудовими компаньйонами у будь-якій родині.

Чому в будинку з тваринами потрібно прибирати ретельніше?

Особливі вимоги до прибирання обумовлені такими причинами, як:

  • Запахи та шерсть тварин, які можуть спричинити алергічну реакцію у господарів;
  • Слина та виділення, які стають головними причинами паразитарних захворювань;
  • При вигулюванні тварин на їхніх лапах та шкірному покриві залишаються бруд та бактерії;
  • Вовни, які знаходяться буквально всюди можуть потрапити в їжу, викликаючи у господарів неприємні емоції у процесі вживання їжі.

Якщо ви збираєтеся завести тварину, приготуйтеся до того, що за нею потрібно буде прибирати. Причому набагато частіше, ніж ви звикли. Особливу увагу варто приділити прибиранню перед приходом гостей. Якщо провести прибирання ви не встигаєте – зверніться до професійних фахівців (клінерів), в арсеналі яких є спеціальні засоби для прибирання в будинках з тваринами.

Поради щодо прибирання в будинку з тваринами

Якщо у вас є домашні улюбленці, вам доведеться частіше проводити вологе прибирання у своїй квартирі. Бажано робити це щонайменше раз на два дні. У процесі прибирання важливо використовувати щітку для обробки килимів та звертати увагу на куточки та затишні місця, оскільки домашні улюбленці, зокрема домашні породи собак https://digirl.com.ua/domashni-sobaky-porody-top-10/, часто тягнуться туди, щоб поїсти чи відпочити, залишаючи за собою шерсть.

Звичайно, прибирання буде проходити складніше, проте спосіб позбутися вовни й специфічного запаху є! Перерахуємо основні моменти, за якими слід ретельно стежити.

1. Прибирайте через день

Собаки та кішки залишають за собою багато вовни, особливо в період линяння. Щоб підтримувати чистоту на регулярній основі й при цьому не страждати від алергії, краще проводити вологе прибирання в будинку якомога частіше. Відмінно з цим завданням справляються пилососи з водяним фільтром, які делікатно очищають поверхню килима, стін та підлоги від вовни.

2. Прибирайте шерсть по всьому будинку

Якщо у вас немає спеціального пилососа, можна обійтись підручними засобами. Для того, щоб зібрати шерсть по всьому будинку, можна використовувати вологу ганчірку, яка збере більше вовни. Відмінним варіантом стане покупка скотчу, за допомогою якого можна очистити поверхню диванів, килима та крісел. Також на ринку товарів для вихованців є безліч різних спеціальних рукавичок, за допомогою яких шерсть збирається за дві секунди.

Не нехтуйте цими порадами, адже велика кількість вовни в будинку шкодить не тільки дітям, а й дорослим, викликаючи алергічну реакцію навіть у тих, хто зазвичай не страждає від закладеного носа та почервонілих очей.

3. Використовуйте екологічні засоби для прибирання

Більшість сучасних миючих засобів для прибирання не містять токсичних речовин, тому обов’язково вибирайте саме такі засоби, які не завдадуть шкоди вихованцю. Все-таки тварини постійно перебувають у контакті з підлогою, килимами та диванами. У них дуже добре розвинена система нюху та агресивні засоби, якими ви щойно вимили, наприклад, покриття для підлоги можуть призвести до отруєння вихованця.

4. Купуйте хорошу техніку для дому

Як ми вже вказували вище, якісна техніка – це не тільки запорука здоров’я будь-якого вихованця, а й ваш спокій. Хороший миючий пилосос допоможе впоратися навіть з важкодоступними місцями, а зволожувач повітря сприятливо позначиться не тільки на вашому здоров’ї, а й на здоров’я собаки. Також не зайвим буде покупка пароочисника.

Висновок

Як бачите, проводити прибирання у будинку, де є домашні тварини – нескладно. Найголовніше, запам’ятати, скільки разів проводити прибирання в будинку з вихованцями, а також які кошти потрібно використовувати у процесі проведення процедури. У якісному прибиранні будинку вам точно допоможуть товари, які відрізняються функціональністю та вигідними цінами.

Голос Сокальщини на GoogleNews