Поради

Як придбати футзальні м’ячі

Будь-який вид спорту потребує інвентаря та допоміжних інструментів. Якщо взяти до уваги ті види спорту, в яких є м’яч, можна зробити висновок, що кожен вид спорту має власний унікальний м’яч для гри. Усе залежить від способу гри, покриття та типу подачі. Головною, спільною умовою будь-якого м’яча є його якість пошиття та стан. Якщо Вам потрібно придбати професійний м’яч для гри, потрібно звернутися в спортивний інтернет-магазин «Барс».

Детальніше про інтернет-магазин «Барс»

Спортивний інтернет-магазин «Барс» займається виключно професійним спортивним інвентарем. Тут можна придбати усе, для будь-якого виду спорту. Якщо обирати розділ м’ячів, тут можна обрати м’яч для:

  • Футболу;
  • Баскетболу;
  • Волейболу;
  • Гандболу;
  • Футзальні;
  • М’ячі для водного поло;
  • Гумові м’ячі;
  • Інші.

Якщо Вам потрібен м’яч за футзалу, знайти хороший варіант не буде так і просто. В Україні є лише декілька магазинів, що можуть запропонувати оригінальні футзальні м’ячі. Серед них  і інтернет- магазин «Барс». Щоб переглянути варіанти таких м’ячів в інтернет-магазині «Барс», потрібно лише перейти за посиланням https://bars.org.ua/myachi/fytzalnie_myachi. Тут Ви побачите, що компанія «Барс» продає лише оригінальні м’ячі для футзалу бренду Select.

В чому ж особливість м’яча для футзалу?

Для початку розберемося, в чому суть гри футзалу та чим вона відрізняється від футболу. На відміну від футболу, футзал грають в закритих приміщеннях, на твердій підлозі.  Для футзалу потрібен спеціальний м’яч, що має вшиту камеру, що містить наповнювач. Розмір м’яча для футзалу по стандарту має бути 4. Такий м’яч не дозволяє гравцю під час удару перенести його на далеку відстань. Такі м’ячі бувають шитими чи клеєними. Звичайні варіанти шитих м’ячів є кращими.

Інтернет-магазин «Барс» обирає лише найкращі варіанти, тому пропонує м’ячі бренду Select. Ці м’ячі є одними з найкращих, тому їх часто підробляють та продають не оригінальні варіанти. Проте менеджери магазину «Барс» наголошують клієнтам, що оригінальний м’яч від «Барс» буде мати голограму «Select. Оригінальна продукція». Усі м’ячі, що Ви купите в інтернет-магазині Select будуть мати такий надпис. Це свідчить про оригінальність продукту. Усі інші варіанти м’ячів є фальшивкою, незважаючи на те, що Вас можуть переконувати у зворотному сумнівні магазини. В жодному разі не вірте неправдивій інформації, та купуйте лише оригінальну продукцію, адже при першому використанні Ви одразу побачите різницю.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.