Поради

Як ремонтують Iphone в Харкові

Навіть найпопулярніші гаджети від кращих виробників приходять в несправність

Поломка екрану, непридатність батареї, несправність динаміків, попадання води всередину гаджета є основними причинами звернення до сервісних центрів. Надійні майстерні використовують оригінальні деталі, дають гарантію на всі роботи від кількох місяців до року. Servise 88 береться за найскладніші несправності мобільних пристроїв. Консультація фахівця безкоштовна, як і діагностика смартфонів. Записатися на безкоштовну консультацію можна на сайті https://service88.com.ua, залишивши коротку заявку.

Якщо мобільні пристрої серії 11 і 11 Pro, 11 Pro Max виходять з ладу, необхідно довірити ремонт професіоналам. Майстри компанії Servise 88 усувають різні несправності. Вони готові відремонтувати гаджет, якщо на нього потрапила вода, і це позначилося на відсутність звуку. Проблема може критися в мікросхемі звуку. Знадобитися заміна аудіо кодека. Після заміни деталі необхідно перевірити, як працює пристрій. Для цього використовують обладнання I-socket. Воно виступає в ролі прошарку з контактами. Хоча обладнання коштує дорого, це хороший спосіб відмовитися від зайвого нагрівання плати при використанні спайки паяльною станцією.

Якщо смартфон працює, його збирають, використовують додаткову спайку, а потім роблять тестування всіх функцій. Якщо смартфон працює без дефектів, власнику повідомляють про завершення ремонту. Щоб ремонтні роботи проводились успішно, необхідно використовувати передове обладнання, важливо мати в штаті висококваліфікованих майстрів.

Клієнти часто звертаються з заміною дисплея. Такий різновид ремонту ділитися на три етапи.

  • Розбирання мобільного пристрою. Це дуже копітка і відповідальна робота, оскільки виробник Apple використовує багато захисних функцій при комплектації пристроїв.
  • Зняття зіпсованого шлейфу. Складність полягає в тому, що компанія відстежує серійний номер дисплея, і необхідно застосувати програматор для запису даних на новий дисплей.
  • Збірка гаджета і перевірка його функцій.

Скільки коштує ремонт техніки Apple

Servise 88 допомагає у випадках таких несправностей гаджета:

  • Пристрій не вмикається.
  • Смартфон швидко втрачає заряд батареї.
  • Чи не працює динамік.
  • Потрапила вода.
  • Необхідна заміна дисплея, динаміків, камери, скла та ін.

Ремонт техніка Apple в Харкові від компанії Servise 88 відбувається за доступними цінами і в стислі терміни. У більшості випадків забрати смартфон можна в день ремонту. На сайті можна записатися на безкоштовну діагностику пристрою. Вартість ремонту уточнять після аналізу роботи смартфона.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.