Поради

Як розмістити рекламу в маршрутках Києва

Розміщення реклами в маршрутках Києва – простий і дієвий спосіб донести інформацію до широкого кола споживачів. Громадським транспортом користується великою відсоток жителів міста. Рекламу товарів, послуг, подій зможуть побачити тисячі людей за один день. Компанія СтікерМан пропонує комплексні роботи по розробці макетів дизайну і розміщення реклами в маршрутних таксі міста Києва.

Де може бути розміщена реклама

Від місця розміщення залежить, скільки людей зможуть побачити яскраву вивіску. Вибираючи місце для реклами, компанія керується принципами, акуратності, продуктивності, доречності та своєчасності. Реклама в маршрутках може бути поміщена в таких місцях:

  • На спеціальних конструкціях.
  • На стенді за водієм транспортного засобу.
  • На бокових вікнах.
  • На задніх вікнах.

Компанія пропонує яскравий дизайн, приємний шрифт, оригінальні слогани, які допомагають звернути увагу на оголошення.

Переваги співпраці з компанією СтікерМан

Фірма працює на ринку послуг більше десяти років. За цей час співробітники навчилися аналізувати всі потреби ринку реклами, йти в ногу з новинок, щоб допомогти клієнтам підвищити продажі. Розміщення реклами в маршрутках має багато переваг, якщо за справу беруться професіонали СтікерМан.

  • Доступні ціни. Фірма пропонує пакетні пропозиції, з яких замовник зможе вибрати оптимальний варіант, який підходить за вартістю.
  • Ефективність. Такий вид реклами здатний покривати мікрорайони міста, цілі міста, райони або область цілком, активно впливати на широкий відсоток активного населення, яке користується послугами транспорту кожен день.
  • Швидкий результат. Після вибору пакета послуг і затвердження дизайну, реклама в транспорті з’являється до семи днів.
  • Гарантія якості. На весь період дії пакета співробітники контролюють присутність реклами і стан плакатів. Перевірки відбуваються кожні два тижні. При необхідності пошкоджену рекламу замінюють.

Реклама в маршрутках дозволяє швидко, ефективно і за доступну ціну просувати товари і послуги.

Як замовити рекламу від СтікерМан

На офіційному сайті компанії stickerman.com.ua  розміщені приклади виготовлених замовлень: можна побачити дизайн і місце розташування рекламної продукції в маршрутних таксі. Отримати консультацію просто онлайн, заповнивши форму зворотного зв’язку, або зателефонувавши по телефону. СтікерМан пропонує особистого менеджера для консультацій і супроводу угоди.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.