Поради

Як розвивати дитину в 3-4 роки

Діти у віці 3-4 років стають значно активніше і соціальнішим: вони постійно задають питання, цікавляться навколишнім світом, можуть повноцінно висловити свої бажання і прохання. Так, малюки трирічки значно відрізняються від однорічних діток, і на даному етапі стає дуже важливим процес домашнього розвитку дитини, адже школа не за горами і соціалізація і розвиток абстрактного мислення потрібно вже в цьому віці. Про те, як розвивати дитину вдома і піде мова.

малювання

Психологи рекомендують якомога активніше розвивати дрібну моторику рук і абстрактне мислення саме в цьому віці, а тому, малювання – одне з базових занять, які повинен практикувати будинку дитина зазначеної вікової групи. Забезпечте малюка всім необхідним: альбом з якісної папером, медова акварель, гуаш хорошої якості, олівці і фломастери.

Помилково вважати, що діти дошкільного віку дуже маленькі, щоб малювати фарбами – навпаки: навчити дитину робити малюнку за допомогою акварелі і гуаші відмінний спосіб пояснити основи змішування кольорів і відтінків. Показуйте малюкові, як намалювати прості предмети, які він бачить перед собою кожен день: стіл, посуд, домашніх тварин, маму з татом і все те, що оточує вашої дитини.

Стануть в нагоді в такому віці і всілякі розмальовки. Діти особливо люблять прикрашати сюжети з улюблених мультфільмів і знайомих казкових персонажів. У будь-якому магазині канцелярії ви знайдете розмальовки на будь-який смак і колір. Навчіть чадо акуратно користуватися фломастерами і олівцями – поясніть, що не варто виходити за межі предметів і не змішувати кольору.

Відмінний вибір – водяні розмальовки, коли малюнок вже покритий вкрапленнями фарби, і дитині потрібно лише змочити пензлем сторінку, не виходячи за межі малюнка.

пісок

Малювання піском – ще один чудовий спосіб розвитку дрібної моторики. У канцелярських магазинах ви зможете придбати спеціальні планшети з липким шарів, в набір входить і різнобарвний пісок для малювання.

Високий рівень варіант – столи для малювання піском. Внизу конструкції є спеціальна підсвічування, яка дозволяє створювати різні візерунки та орнаменти, а часом – навіть цілі полотна за допомогою сухого піску.

Купити дитині кінетичний пісок – відмінний варіант розвиваючої іграшки, так як особлива фактура дозволяє ліпити з нього різні фігурки, прим цьому він значно відрізняється від звичного пластиліну.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.