Поради

Як секретки тричі рятували мене від проблем

Колись давно, років 5 тому, я брав машину у свого начальника. І пробив колесо. Я подзвонив йому та пояснив ситуацію. Він підказав, що запаска лежить у підполі багажника, а ключ від таємниці під килимком. Я одразу не зрозумів. Взяв балонний ключ, домкрат, дістав запаску та почав відкручувати колесо. І зрозумів, що один болт був не такий, як усі. Тут я й зрозумів, що це є секретка. Це ж геніально! Так точно колеса не вкрадуть. Докладніше про секретки, кому цікаво, на цьому сайті http://www.sekretki.com.ua

Я повернувся до цього, коли захотів поставити на своє авто титанові диски. Відразу провернув у голові кілька інших варіантів, як ще можна себе убезпечити від крадіжки коліс.

Страхування.

Можна купити КАСКО, але скільки ж грошей доведеться викинути на нього? Та й виплата, у разі чого, буде не одразу. Як показує практика, а я свого часу працював у страховій компанії, на виплату йде від 5 до 25 днів. А весь цей час пішки ходити або заново купувати колеса за свої гроші якось не дуже хочеться.

Парковка чи гараж.

Так, круто, але справжнього злодія це не зупинить. Через паркан майже всі можуть перелізти. Та й замок із гаража зрізати можна без особливих проблем. Особливо вночі.

Сигналізація.

Так, це корисно знати, що твоя машина поскаржиться на те, що до неї підійшли чи торкнулися, але часто буває, що вона не спрацьовує або я настільки сплю, що можу і не почути нічого. Та й багато злодіїв мають спеціальні прилади для знешкодження сигналізацій різних типів.

Секретки.

Залишається один і найвірніший варіант. Як відкрутити болт чи гайку без ключа? І практично. Можна взяти плоскогубці для маленьких діаметрів, і якщо закручено не сильно. А ось колеса не те, що без ключа не відкрутити, то ще й трубу часто брати потрібно, щоб зірвати затяжку. Тому, якщо у вас є секретний болт чи гайка – це стає нереальним. Мої колеса намагалися зняти тричі. Не дарма я довго вибирав виробника для своїх таємних болтів. В інтернеті натрапив на кілька варіантів, але все-таки рекомендувати можу два найкращі виробники: McGard (Німеччина-США) та Farad (Італія). Є й вітчизняні аналоги, але проблема – до них можна купити ключ окремо від набору. А тут фаска винятково унікальна у кожному наборі. У комплекті йде чотири болти (гайки) і, власне, ключ від них – по одній таємниці на кожне колесо.

У мене коштує 4 комплекти. Мої колеса кріпляться на чотири болти. Я купив за комплектом на кожне колесо. Це необов’язково, але мене намагалися не один раз. Перший раз просто зірвали 3 болти на одному колесі. Другий – зняли болти з усіх коліс, крім секретів та розкидали болти навколо машини. Мабуть, спроби відкрутити таємниці були, але безуспішно. Фаска була потерта.

А ось втретє був неприємним, таке відчуття, що злодії розлютилися і вирішили мені хоч якось насолити. Вони відкрутили три болти з одного колеса, і болти забрали з собою. Ну, чи викинули. Тому що я їх не знайшов. Вихід, звісно ж, був. Мабуть, вони думали, що на одному болті я нікуди не зможу поїхати, але я зняв з інших коліс ще два і прикрутив їх на ображене колесо. І спокійно поїхав працювати.

Увечері я поїхав додому транзитом повз автомагазин і купив ще три комплекти секреток. Тепер жоден болт на моїх колесах без мене ніхто не відкрутить.

Так, є один мінус – мене згадують незлим тихим словом автослюсарі та шиномонтажники. Але чого тільки не вдієш заради свого спокою. Проте спроби відкрутити мої колеса припинилися, і я сплю максимально спокійно.

А ви вже користуєтесь секретами?

Якщо ні, то раджу швидше бігти до автомагазину за покупкою. Повірте, воно того варте. Почуття впевненості, що тебе вночі не разують, приходить майже миттєво після встановлення.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.