Поради

Як школяреві правильно користуватися онлайн-ресурсами для поліпшення своїх знань?

Настав новий навчальний рік, а разом з ним прийшли і проблеми з навчанням. За літо багато призабули, потрібно освіжити в пам’яті минулий матеріал і починати вивчати новий. Дуже часто доводиться просити дорослих про допомогу, а у них не завжди є час позайматися з вами. Та й зізнаємося, далеко не кожне завдання з математики, фізики, хімії можуть вирішити ваші мама і тато. Де шукати правильну відповідь, як визначити хід рішення, як правильно виконати вправу або виконати завдання до параграфу? Відповідь на це питання зрозуміле – потрібно звернутися до гдз.

Онлайн-ресурси для школярів – всі плюси і мінуси

Ставлення до розв’язнику з боку дітей і дорослих кілька різна. Школярі в захваті від цієї допомоги, оскільки будь-яке завдання тепер їм по плечу. Дорослі, особливо вчителя, проти використання готових відповідей. Розберемося, у чому тут плюси, а в чому мінуси.

переваги

Авторами посібників підготовлені буквально всі завдання по всім прийнятим в Україні підручниками. Головними плюсами стали наступні:

  • точність і правильність відповідей;
  • відповідність оформлення рішень прийнятим нормам;
  • більшість завдань виконано українською мовою;
  • дуже зручно користуватися посібниками, даними в електронній формі;
  • крім решебник, є можливість скачати будь-який підручник для школярів України.
  • недоліки

Мінусів у посібників значно менше. Одним з них є відсканована рукописна форма, почерк не завжди зрозумілий дітям. Самі завдання не виводяться, а відразу даються їх вирішення. Втім, ці мінуси багато якраз вважають за плюси.

Як отримати відмінні оцінки, користуючись онлайн-платформою для навчання

Не потрібно пояснювати, що якщо ви просто спишете домашню роботу з готового рішення, то користі від цього буде не дуже багато. Будь-яка контрольна робота, тести виявлять вашу безпорадність. Тому щоб такого не сталося, потрібно навчитися правильно використовувати решебники. Приступаючи до виконання домашньої роботи, постарайтеся дотримати наступні етапи.

  • Знайдіть в підручнику завдання, вправа, завдання і уважно прочитайте умови.
  • Подивіться в зошиті, що не робили ви що-небудь подібне в класній роботі.
  • Спробуйте осмислити хід виконання завдання, спробуйте самі вирішити задачу або приклад.
  • І тільки після всього цього відкрийте сайт з готовими домашніми завданнями і звіртеся зі своїм рішенням.

Якщо ж ви зовсім не знаєте, як вирішувати такі завдання (пропустили урок або були неуважні в класі), то відразу подивіться в посібнику, як потрібно все робити. Потім закрийте його і спробуйте виконати завдання самостійно.

Ну а той, хто зовсім не може сам нічого зробити, є останній вихід: переписати готове рішення. Таке навчання вам не гарантує відмінної оцінки, але охоронить від незадовільною.

Всі решебники від 1 до 11 класу по всім-всім-всім предметам знаходяться на порталі вишкіл. Ви можете їх завантажити, а можете заходити онлайн. Щоб знайти потрібну вам задачу, виберіть свій номер класу, предмет, решебник, відповідний авторам підручника, а потім просто клікніть по номеру завдання. Рішення – перед вами! Успіхів вам, хлопці, відмінних і хороших оцінок за домашню і класну роботу.

Голос Сокальщини на GoogleNews