Поради

Як швидко оформити кредит

У кожної людини може виникнути потреба терміново позичити невелику суму коштів. Кредит онлайн цілодобово — простий спосіб виправити складне фінансове становище за декілька хвилин, зберігаючи анонімність. Сервіс Zaymimne допоможе знайти мікрофінансову компанію, в якій найпростіше отримати кредит на вигідних умовах.

Кредит 24/7: як це працює

Організації, що представлені на платформі, надають послуги в дистанційному режимі. Щоб позичити кошти, достатньо мати доступ до мережі Інтернет, паспорт та відповідати вимогам кредитора. На сайті просто застосувати фільтр, який відсортує компанії за сумами, термінами, відсотковими ставками. До переваг швидкого кредитування можна віднести:

 • Дистанційне обслуговування без необхідності відвідувати офіс компанії.
 • Прозорі умови кредитування.
 • Можливість отримати кошти цілодобово, навіть у вихідні та державні свята.
 • Низькі відсоткові ставки. Багато компаній пропонують взяти кошти в борг під мінімальний відсоток 0,01% за день користування.
 • Мінімальний пакет документів. Достатньо паспорта, коду, номера банківської карти.

Яку суму можна отримати

Позичальники, які звертаються до компанії вперше, не можуть розраховувати на велику суму та тривалий термін користування коштами, оскільки вони ще не довели кредитору свою надійність. В таких випадках можливо отримати від 200 до 10 000 грн на термін від кількох днів до одного місяця. Люди, які позичали кошти раніше та вчасно оплатили борг, можуть претендувати на спеціальні програми кредитування для надійних клієнтів: брати в борг від 10 000 грн та термін до 12 місяців.

Як оформити кредит онлайн та які документи потрібні

Взяти кошти в борг просто, маючи лише паспорт та код. Інші документи можна подавати на власний розсуд, вони виступатимуть додатковими документами та можуть збільшити шанс отримати максимальну суму кредиту.

Щоб надіслати позичити гроші в МКК потрібно:

 1. Вибрати компанію на платформі Zaymimne.
 2. Перейти на сайт МКК та зареєструватися.
 3. Скористатися кредитним калькулятором, щоб перевірити подорожчання кредиту.
 4. Заповнити анкету: необхідно вказувати правдиву інформацію у всі обов’язкові поля.
 5. Пройти перевірку від компанії-кредитора.
 6. В разі позитивної відповіді підписати кредитний договір, ввівши СМС-код, надісланий від МКК.

Незважаючи на те, що кредит оформляється онлайн, а документи підписуються за допомогою коду, кредитний договір має таку ж юридичну силу, що й звичайний. Там вказується ставка по кредиту, термін та сума виплати, варіанти погашення боргу, розмір штрафу та пені в разі затримки платежу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.