Поради

Як швидко побудувати готовий до експлуатації ангар

БМЗ-технологія здійснила справжню революцію у сфері будівництва. Для зведення традиційної будівлі з цегли та цементу потрібно від 10 місяців. Тоді як збудувати ангар можна за 1-2 місяці. Інші переваги нового методу полягають у скороченні видатків (до 50%) та економії бюджету (до 40%).

Вигоди рішення – 5 основних переваг

Діяльність сучасного підприємства неможливо уявити без ангару чи складу. Приміщення призначене для зберігання продукції та її захисту від впливів зовнішніх факторів як дощу, граду, снігу. Наявність власного приміщення скорочує виробничі витрати, адже компанії не потрібно платити за оренду площі сторонньої організації.

Оптимальний варіант – БМЗ-ангар, який має одразу кілька переваг:

  • невелика вага. Конструкція за новою технологією важить у 3 рази менше, ніж цегляна будівля. Це позбавляє необхідності облаштовувати глибокий фундамент, що забезпечує економію часу та грошей;
  • легкість перепрофілювання. Ангар можна перетворити з «холодного» на «теплий». Утеплене приміщення використовується для зберігання продуктів, що потребують дотримання певних температурних параметрів;
  • відсутність необхідності реєструвати об’єкт. Безкаркасна будівля вважається тимчасовою, що позбавляє власника клопоту з оформленням документів;
  • цілорічне будівництво. БМЗ-технологія не передбачає застосування розчинів, тому дощ чи сніг не перешкода робочому процесу;
  • мобільність. БМЗ-ангар можна розширити за допомогою додаткових блоків. Демонтаж будівлі займає мінімум часу, що дозволяє перевезти його на інше місце.

Важливо! Використання БМЗ-технології забезпечує будівництво ангару з мінімальним бюджетом.

Як відбувається будівництво

Корпорація «Промстан» спеціалізується на створенні об’єктів, що швидко будуються, що відповідають усім вимогам безпеки. Компанія має ліцензії та допуски, необхідні для виконання відповідних завдань.

Швидкість будівництва безкаркасного ангару залежить від:

площі забудови;

висоти конструкції;

інших технічних характеристик споруди.

Робота над замовленням починається з розробки проекту, потім завод виготовляє необхідні для будівництва конструкції матеріали.

Увага! Вартість будівництва визначається виходячи з площі ангару, його типу (теплий або холодний), складності проекту та характеристик сировини, що використовується. Ціна будівництва об’єкта розраховується за метр квадратний (без бетонних робіт). У цьому остаточна вартість озвучується після детального аналізу всіх характеристик.

Джерело: сайт promstan.com.ua

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.