Поради

Як швидко вивчити англійську мову

Англійська неофіційно стала міжнародною мовою у всьому світі. Володіючи мовою, можна впевнено почуватися в будь-якому куточку світу, не кажучи про отримання хорошої посади. Курси англійської мови від школи Cambridge Club розроблені, щоб допомогти людям різного віку розуміти його на слух, розмовляти, читати та писати англійською.

Особливості роботи Cambridge Club

Сьогодні в Україні працюють сотні компаній, які пропонують послуги з навчання іноземних мов. Серед такої великої кількості курсів непросто вибрати ті, які дійсно покажуть результат. Cambridge Club працює тільки з кваліфікованими викладачами та носіями мови. Існує кілька типів програм, розрахованих на студентів різного віку, попередньої підготовки.

Перед початком навчання студенти проходять тестування, що має на меті визначити рівень володіння іноземною мовою. Таким чином, вдасться підібрати ефективну програму занять для конкретного студента. Для кожного уроку розроблено домашні завдання. Вони допомагають закріпити пройдений матеріал. Студенти можуть вибрати викладача: професійного українського педагога чи носія мови. Записатися на курс за номером контактного телефону або залишити заявку на сайті.

Переваги навчання у Cambridge Club:

  • Програма розроблена дипломованими освітянами з досвідом викладання іноземних мов.
  • Ефективна методика навчання.
  • Забезпечення необхідними матеріалами для занять.
  • Невелика група студентів.
  • Можливість навчатися у центрі або у віддаленому форматі.
  • Гарантію складання фінального іспиту.

Зручне розташування центру дозволяє мешканцям столиці швидко дістатися занять.

Міжнародні іспити за допомогою Cambridge Club

Навчання в Cambridge Club надає можливість отримати сертифікат англійської мови. Компанія є офіційним екзаменаційним центром Cambridge Assessment English, UA037. На курсах студентів готують до складання міжнародних іспитів. Успішне проходження тестів дозволяє:

Знайти роботу у престижних міжнародних організаціях.
Навчатися у вишах за кордоном.
Влаштуватися на високооплачувану роботу в Україні.
Вільно спілкуватися з іноземцями під час подорожей.

Сертифікати, які видає Cambridge Club отримали визнання від Міністерства Освіти України. Іспити розраховані людей різного віку, включаючи дітей. Розклад складається заздалегідь, і з ним можна ознайомитись на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.