Поради

Як своїми руками створити стабілізований мох

Довговічний тип рослин найбільш популярний в інтер’єрі будинку або офісу. Хочете своїми руками створити стабілізований мох? Читайте далі статтю і будете знати всі тонкощі.

З використанням моху ваш будинок буде неймовірно красивим і стильним. Потрібно відзначити, що це високоякісний, натуральний матеріал, який був оброблений спеціальними процесами. Звичайна, природна волога була замінена безпечним, екологічним розчином, який має гліцеринову основу. Завдяки цьому, рослина стає м’яким, міцним і еластичним.

Своїми ідеальними властивостями і красою, мох легко застосувати в різного роду композиціях і майстерності. Вони мають велику кількість переваг, серед яких можна виділити довговічність і гіпоалергенність. Декоративні панелі або стіни не вимагають складного догляду, люблять тепло, це дуже важливо для ресторанів і кафе, а також бізнес-центрів, які обожнюють використовувати такого роду вироби. Грибкових захворювань, а також різного роду шкідників і комах в такому моху годі й шукати.

Створити якісний і неповторний дизайн можна вдома, своїми руками і при цьому, не витративши велику суму грошей https://eflora.com.ua/blog/kak-sdelat-stabilizirovannyj-moh. Стабілізацію моху можна провести вдома в будь-який час. Але, його для цього потрібно зібрати. Які є правила для прибирання рослин:

  • Збирайте мох на пеньках або деревах, це найкраще і родюче місце.
  • На зібраному рослині не повинно бути частинок сміття, землі, піску і всього іншого.
  • Мох не можна збирати до кінця. Залиште якусь кількість, це допоможе йому рости далі і більше, даючи свої плоди.
  • Коли рослини будуть зібрані, їх варто очистити від листів зі сміттям. Струсіть кілька разів.

Збирати мох фахівці рекомендують в пакети, коробки і навіть мішки, різниці немає ніякої в принципі. Слідкуйте за тим, щоб нічого не пошкодилося при транспортуванні і збірці.

Стабілізований мох створити не складно, але для цього потрібна якісна бальзамування, яке звичайно ж буде відрізнятися від виробничого. Далі наведені 2 способи за допомогою яких можна створити довговічні рослини. Для першого способу потрібно взяти гліцерин і метілгідрат:

  • Приберіть зайві матеріали з рослини
  • Додайте в чашу речовини і покладіть туди мох на 10-15 хвилин
  • Витягніть і покладіть на рушник з паперу.

Другий спосіб із застосуванням гліцерину. Залийте речовина в миску, додайте туди мох і залиште все це на тиждень. Після терміну, воду варто злити і дати постояти рослині ще тиждень.65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.