Поради

Як удосконалюватися, граючи в «Тетріс»?

У далеких 80-х роках минулого століття з’явився улюбленець молоді цього та наступних двох десятиліть – класичний «Тетріс». Гра настільки запала в душу користувачам, що їй на зміну прийшли десятки сучасних варіацій.

Чи виникала у вас думка, що така гра – це не тільки спосіб скоротити півгодини або годину за розслаблюючим заняттям, а й зарядка для вашого мозку. Щоб переконатися в цьому, можете дізнатися краще за ігри тетріс на https://gamesgo.net.

Когнітивні здібності після гри в «Тетріс»

Не багато шанувальників гри знають про це, але за участю гравців у «Тетріс» був проведений експеримент. Ініціаторами були американські неврологи. Суть дослідження полягала в наступному: 3 місяці поспіль геймери мали по 30 хвилин на день приділяти час ігровому процесу. Результати виявилися вражаючими:

  • Поліпшення координації рухів та процесу планування. Ефект був виявлений завдяки поміченій активності у сфері 6-го поля Бродмана.
  • Позитивна динаміка процесу обробки зорової, слухової, тактильної інформації – це показала активність у 22, а також 38 полі.
  • Активація розумового процесу, позитивний вплив на здатність освоювати мови. Цей висновок вчені зробили, спираючись на результати функціональної магнітної томографії. У ході обстеження найбільша активність була зафіксована в лобовій та тім’яній частках, а також у полях Бродмана під номерами 8, 9, 32, 40, 46.

Дослідники зробили висновок, що, коли користувач зайнятий грою в «Тетріс», у його мозку відбувається накопичення сірої речовини, тим самим його товщина збільшується. Повні результати експерименту вчені оприлюднили у BMC Research Notes.

Ось вам і прямі докази, що, граючи онлайн в улюблену гру кількох поколінь, людина покращує здатність мислити, сприймати та обробляти нову інформацію.

Завдяки цій забаві, де потрібно правильно розміщувати блоки різної форми, можна порекомендувати не лише дітям, а й дорослим. Підтекстом цієї ради може бути не привід цікаво провести час, а й профілактика небезпечної недуги — деменції. З її розвитком відбувається деградація пам’яті та мислення.

Який вид “Тетріса” вибрати?

 

Чи вважаєте себе справжнім професіоналом цієї браузерної іграшки? Випробуйте 3D-модифікацію, в якій доведеться складати шматочки різної форми у високий циліндр.

Для невимушеного проведення часу ідеально підходить гра «Коштовне каміння. У ній потрібно справлятися з фрагментами різних форм.

Якщо ви шанувальник «Майнкрафт», то обов’язково прикипіть до геймплей у стилістиці цієї знаменитої гри. Дозвілля за яскравою грою – незвичайний і найлегший спосіб стати розумнішим і підготуватися до нових когнітивних звершень.

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.