Поради

Як укласти договір про надання бухгалтерських послуг

Люди, які зважилися відкрити власний бізнес, повинні постійно мати справу з бухгалтерією. Навіть для тих ФОПів, які не мають найнятих працівників, потрібно робити щомісячну та річну звітність

Не завжди підприємець може самостійно розібратися у всіх бухгалтерських нюансах. Щоб уникнути штрафів, варто користуватися послугами професіоналів. Компанія «Менеджмент Консалтинг Груп» надає бухгалтерські послуги ціни залежать від системи оподаткування, виду діяльності, нарахування заробітної плати та ін.

Компанія «Менеджмент Консалтинг Груп» надає послуги з бухгалтерського супроводу підприємців та організацій у Львові та Львівській області. Звертаючись в організацію, замовник отримує кваліфікованого виконавця. Відпадає потреба організовувати робоче місце, купувати додаткове обладнання тощо. Всі фахівці команди MCG мають високу кваліфікацію та досвід роботи.

Можна замовити повний бухгалтерський супровід або допомогу лише у вибраних операціях, разових послугах. Бухгалтери допомагають у формуванні та поданні звітності у контролюючі органи, працюють з банківськими установами, нараховують заробітну плату, проводять аудиторські перевірки тощо.

Щоб розпочати співпрацю, потрібно:

  • Визначитися з видом необхідних послуг.
  • Оформити замовлення на сайті чи за номером телефону.
  • Під час зустрічі (чи по телефону) узгодити нюанси.
  • Укласти договір, оплатити замовлення відповідно до прайсу.
  • Отримати бухгалтерський супровід, відповідно до договору.

У штаті «Менеджмент Консалтинг Груп» працюють 15 бухгалтерів. Вартість послуг фіксована та не змінюється після підписання договору. Фінансова відповідальність компанії застрахована на суму 500 тис. грн.

Допомога під час реєстрації ФОП у Львові

Щоб займатися улюбленою справою самостійно, варто пройти реєстрація фоп львів та зареєструвати процедуру. Це можна зробити самостійно у відповідних установах чи онлайн. Проте помилки під час реєстрації відкидають цей процес назад. Компанія «Менеджмент Консалтинг Груп» допомагає майбутнім підприємцям. Реєстрація ФОП у м Львів прискорює час на отримання необхідних дозволів для роботи. Клієнти MCG заощаджують час та отримують консультацію спеціалістів стосовно ведення бізнесу.

Строк виконання реєстрації «під ключ» для підприємців на єдиному податку становить три робочі дні. Замовити послугу можна на сайті, заповнивши коротку форму. Також є можливість відправити заявку для живої зустрічі зі спеціалістом.

Голос Сокальщини на GoogleNews