Поради

Як відбувається нарощування волосся

Якщо вам завжди хотілося мати розкішну густу шевелюру, то нарощування волосся – відмінний спосіб втілити свою мрію в життя. Сучасні технології зробили цей процес доступним кожній жінці і дівчині. Деякі рішення підходять для домашнього застосування (наприклад, натуральне волосся на шпильках), інші доречні в салоні (стрічкове або капсульне нарощування). Фахівці компанії Zirkova допомогли нам підготувати цей матеріал. У ньому ми розглянемо основні технології нарощування волосся, поговоримо про відмінності гарячого і холодного методів. Інформація буде корисна як звичайним жінкам, так і представникам б’юті-галузі. А якщо вас зацікавить капсульне або стрічкове нарощування волосся в Києві, рекомендуємо звернутися в компанію Zirkova.

Капсульне нарощування волосся (гарячий спосіб)

Гаряче нарощування волосся – салонний спосіб, який вимагає певних знань і навичок. Дана технологія широко називається італійської. Вона передбачає приклеювання натуральних пасом за допомогою капсул. Спеціальний апарат розігріває кератин, який з’єднує рідні волосся з донорськими. Таке рішення досить екологічне при правильному підході, і гаряче капсульне нарощування дозволяє насолоджуватися довгими локонами протягом тривалого часу.

Стрічкове нарощування (холодне), натуральне волосся на шпильках

Якщо ви не хочете піддавати натуральне волосся високих температур, то можна звернути увагу на холодну стрічкове нарощування. Фіксація тут відбувається за рахунок спеціального клейового складу, яким покриті донорські пасма. Процес відбувається досить швидко і не травмує рідні волосся. З мінусів холодного способу можна виділити обмеження по створенню складних зачісок.

Просте в використання та швидке вирішення проблеми низької густини пасом – натуральне волосся на шпильках (Треси). Ви зможете створити обсяг буквально за лічені хвилини і без відвідування майстра в салоні. До недоліків можна віднести низьку міцність з’єднання, ризик демонстрації шпильок оточуючим при сильному вітрі і відчуття сторонніх предметів в волоссі. Але все це можна приховати при правильному кріпленні і маленькі хитрощі.

Матеріали для різних технологій нарощування волосся

Існують технології нарощування волосся на будь-який смак: гарячі і холодні способи, Треси на шпильках. Кожен варіант має свої плюси і мінуси. Якщо ви хочете придбати натуральне волосся і матеріали для нарощування, рекомендуємо звернутися в компанію Zirkova. У Києві є салон цієї фірми. Також її співробітники регулярно проводять курси, на яких розглядаються популярні технології та особливості догляду за волоссям. Перейдіть на сайт і ознайомтесь з інформацією.

Голос Сокальщини на GoogleNews