Поради

Як відбувається автовикуп транспортного засобу

Терміновий продаж особистого автомобіля здатна вирішити фінансові проблеми його власника. До такої послуги вдаються люди, яким важливо в короткі терміни продати свій транспорт

На безкоштовних майданчиках оголошень знайти надійного покупця можливо, але для цього знадобитися деякий час. Завдяки компанії «Автогород» автовласники можуть продати транспортний засіб протягом одного дня і отримати суму готівкою або на банківський рахунок.

Компанія «Автогород» пропонує новий підхід до продажу особистого автомобіля. Дізнатися вартість машини можна в режимі онлайн. Для цього знадобитися заповнити коротку форму на сайті. Також бажаючі можуть залишити заявку на покупку автомобіля, і викупити його у прямого власника. Чи не знадобитися самостійно витрачати час на пошук моделі, що сподобалася – програма сама знайде декілька відповідних варіантів, які відповідають запитам клієнта (марка, колір, пробіг, вартість і ін.)

«Автогород» викуповує автомобілі різних марок, різного року випуску, технічного стану. Спеціаліст виїжджає на місце, оцінює стан автомобіля, становить його вартість. Якщо клієнтові підходять озвучена сума, він оформляє угоду. Компанія гарантує отримання 95% ринкової вартості транспортного засобу. Всю суму можна отримати в день оформлення документів.

Як терміново продати свій автомобіль

Щоб здійснити операцію з компанією «Авогород», знадобитися виконати кілька простих кроків: залишити заявку на сайті або зателефонувати за контактним номером телефону, щоб замовити виїзд оцінювача. Процедура викупу ділиться на такі етапи:

  • Подача заявки на продаж.
  • Виїзд оцінювача для складання ціни автомобіля.
  • Продаж автомобіля, підписання документів.
  • Отримання грошей.

Важливо, що клієнтам не треба піклуватися про юридичних нюансів угоди: всі тяготи по переоформленню автомобіля беруть на себе фахівці Autogorod. Компанія гарантує прозорість і юридичну чистоту процедури. Якщо клієнта влаштовують умови продажу, угода відбувається протягом години, тобто власник авто економить особистий час. Як показує досвід, 99% клієнтів погоджуються на умови компанії після оцінки автомобіля, оскільки це найвигідніший варіант по швидкому викупу, який вони можуть знайти.

У розділі «Відгуки клієнтів» можна переконається в надійності роботи Autogorod з відгуків користувачів, які стали клієнтами компанії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.