Поради

Як відбувається розмитнення і доставка електроавтомобіля

Багато жителів України вважають за краще купувати нові або старі автомобілі з США. Такі транспортні засоби викуповують на аукціонах, доставка машин відбувається морем

Після доставки в порт необхідно пройти розмитнення. Допомога в проходженні митних процедур надає логістична компанія Sea Way. На офіційному сайті rastamozhka.com просто знайти повну інформацію про розмитнення електромобілів та вартість послуг, скористатися онлайн-калькулятором і отримати консультацію менеджера.

Як відбувається доставка автомобіля і митні процедури

Логістична компанія Sea Way допомагає клієнтам з України викуповувати і доставляти автомобілі з США. Щоб отримати бажане авто, досить зв’язатися з представником компанії, обговорити перевагу (марку, рік випуску, технічний стан, вартість і ін.). Співробітники шукають відповідні транспортні засоби та пропонують кілька варіантів замовнику для затвердження. Коли автомобіль обраний, підписується договір і клієнт вносить аванс у розмірі 1000 дол. США. Машину викуповують на аукціоні. Sea Way оформляє документи і транспортує автомобіль морем в Одесу.

Sea Way відповідає за вивантаження машини з контейнера, підготовку портових документів, розміщення машини в порту. Також клієнтам надається сприяння на всіх етапах проходження митних процедур :

  • Послуги митного брокера.
  • Цінова експертиза.
  • Довідки про екологічний стандарті транспортного засобу.
  • Послуги перегону автомобіля, використання евакуатора для несправних машин.

Вартість розмитнення становить від 250 дол. США. Для постійних клієнтів встановлена ​​ціна від 180 дол. США плюс додаткові витрати.

Доставка вантажів з Китаю

Sea Way займається доставкою вантажів та здійснює контейнерні перевезення з Китаю понад 15 років. Доставити посилку просто з будь-якого великого китайського порту на протязі 35-55 днів. Вартість транспортування розраховується індивідуально для кожного замовлення. На офіційному сайті представлений прайс, де вказані ціни на різні види послуг. Перевага співробітництво в тому, що клієнт оплачує вартість доставки не тільки контейнера, а тільки свого вантажу. У вартість входить розмитнення і портові витрати. Компанія Sea Way надає гарантії доставки вантажів в Україну протягом 55 днів (за винятком форс-мажорних ситуацій).

Детальну консультацію просто отримати за контактними номерами телефонів, замовити зворотний дзвінок або задати питання менеджеру в чаті на сайті компанії.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.