Поради

Як влаштований проточний фільтр під мийку? переваги технології

Воду, що надходить з водопровідних труб, важко назвати придатною для пиття. Як правило, на станціях використовуються дешеві та неефективні очисні системи, які вже давно морально застаріли і зносилися. Єдино можливим виходом з ситуації, що склалася є установка фільтра для води. Це оптимальний варіант для людей, що піклуються про своє здоров’я і самопочуття.

Існує безліч різних фільтраційних систем. Найчастіше, фільтр для питної води встановлюють під мийку. Очисні фільтри, вбудовані безпосередньо під мийку, вже встигли зарекомендувати себе з найкращого боку. З їх допомогою можна не боячись, використовувати воду для приготування їжі з-під крана.

Особливості конструкції проточних фільтрів під мийку

Проточна модель фільтраційної системи складається з трьох-чотирьох резервуарів-колб, які здатні забезпечити ефективну очистку води. В даному випадку мова йде не тільки про різні домішки механічного характеру: піску, іржі та ін., Але і про органічних сполуках – нафтопродуктах, хвороботворних мікроорганізмів, численних небезпечних і шкідливих речовинах.

Конструкція проточних очисних систем передбачає послідовне з’єднання колб. Кожна з них оснащена картриджем. Після того, як він виробить свій ресурс, картридж змінюють на новий. Вся система займає небагато місця. Кожен елемент має свій корпус, деталі легко змінюються. Продуктивність одного проточного фільтра становить від 1,5 літрів води за хвилину.

Переваги проточних фільтрів під мийку

У порівнянні з іншими типами фільтраційних систем проточні фільтри, встановлені під мийкою, мають ряд вагомих переваг, в числі інших:

● ненормований кількість використовуваної води. Очищену воду можна не тільки пити, на ній можна готувати.

● Відфільтрована вода не дає осаду і накипу. Її можна використовувати в електрочайника та кавоварках.

● Тривала робота змінних елементів. У проточних системах заміна картриджів проводиться не частіше, ніж раз на півроку.

● Повна взаємозамінність фільтруючих елементів.

● Зручність експлуатації. Проточні фільтри можна встановити навіть в умовах обмеженого простору, в будь-якій квартирі, незалежно від типу системи водопостачання. Немає необхідності постійно доливати воду в фільтр, і стежити за тим, щоб вона не закінчилася.

Вода, що пройшла через проточну систему фільтрації, абсолютно безпечна для здоров’я. Вона не містить шкідливих механічних з’єднань, мікробів і органічних включень. Крім того, вона має нормальний рівень жорсткості.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.