Поради

Як встановити теплу підлогу в будинку

Тепла підлога набуває популярності серед жителів міських квартир і приватних будинків. Завдяки інженерному рішенню підлогу виявляється поверхнею передачі тепла. У ролі нагрівального елементу виступає кабель або нагрівальна плівка. Для роботи використовується живлення від мережі. Тепла підлога створює комфорт в будинку, оскільки повітря прогрівається рівномірно, піднімається від низу до верху, виключається утворення протягів.

Де можна встановити теплу підлогу в будинку

  • Тепла підлога на кухні. Такий вид обігріву дозволяє плавно регулювати температуру в кімнаті, уникнути перегріву повітря. Особливо корисно встановити теплу підлогу на кухні, якщо є необхідність з’єднати її з балконом або лоджією. Тепла підлога відмінно зігріває, незалежно від того, зверху варто плитка або ламінат.
  • Тепла підлога на балконі стане незамінним рішенням для тих, хто вирішив перепланувати балкон під кабінет. До установки підігріву необхідно утеплити балкон. Бюджетний варіант як нагрівальний елемент – нагрівальні мати.
  • Тепла підлога в приватному будинку просто необхідний, адже немає підігріву від житла знизу. Рівномірний розподіл тепла дозволяє дітям грати на підлозі без дискомфорту і ризику застудитися. За такої поверхні комфортно ходити босоніж.
  • Тепла підлога в лазні допоможе створити необхідний мікроклімат. Банний приміщення буде ідеально просушено, виключається утворення цвілі, а відвідувачі будуть захищені від перепадів температур.

Який нагрівальний елемент вибрати

Існує кілька видів нагрівальних елементів. В асортименті магазину SKLADPOLOV можна вибрати:

  • нагрівальний кабель
  • нагрівальний мат
  • Інфрачервону нагрівальну плівку.

Щоб регулювати температуру, знадобитися програмований або електромеханічний терморегулятор. Останній варіант дозволяє більше економити електроенергію.

Чому варто купити теплу підлогу в інтернет-магазині SkladPolov.com.ua

Тим, хто шукає, де купити теплу підлогу в г. Киев за доступними цінами, необхідно зайти на сайт SkladPolov.com.ua, ознайомитися з асортиментом. Можна отримати консультацію за номерами, вказаними на головній сторінці. За період роботи команда Склад Статей здійснила більше тисячі проектів. Фахівці готові втілити в життя сміливі ідеї клієнтів. У наявність всі необхідні матеріали, гарантований індивідуальний підхід для кожного об’єкта. Є можливість оплачувати вартість замовлення по частинах.

Голос Сокальщини на GoogleNews