Поради

Як вибрати адаптер для ноутбука?

Блок живлення, мабуть, самий чутливий компонент портативного комп’ютера, так як в процесі використання він особливо схильний до всякого роду механічних пошкоджень. З цієї причини цей аксесуар змінюють досить часто. Найбільш часті поломки включають обрив кабелю, пошкоджені коннектора або просто перегрів. Збираючись купити новий блок живлення, обов’язково прочитайте основні правила вибору нового елемента.

Блок живлення для ноутбука безпосередньо від виробника

Часто найпростіший спосіб вибрати новий адаптер – це замовити безпосередньо у виробника пристрою. Перевага оригінального блоку живлення в тому, що він повністю сумісний з ноутбуком. Для замовлення необхідної зарядки зазвичай потрібен номер продукту (іноді скорочено P / N) або точну назву вашого ноутбука. Зазвичай таку інформацію можна знайти на наклейці внизу ноутбука.

Якщо виробник вашої моделі не може вам допомогти, у вас завжди є можливість використовувати копію блоку живлення. Крім того, блоки живлення сторонніх виробників часто дешевше оригінальних.

Неоригінальний блок живлення

Не кожен блок живлення підійде до вашого ноутбука, навіть якщо він виглядає ідентично. Тому при виборі важливо мати напоготові наступну інформацію про джерело струму:

  • напруга
  • потужність
  • полярність коннектора

Вхідні і вихідні параметри зарядки для ноутбука завжди можна знайти на наклейці, прикріпленій до оригінального джерела живлення. Якщо ви втратили старий БП, то цю інформацію завжди можна знайти на нижній частині ноутбука або на сайті виробника.

Споживання ноутбуком напруга завжди має точно відповідати значенню адаптера. Слід уникати навіть незначних відхилень, щоб виключити перенапруження.

Сила струму також має велике значення, оскільки вона визначає потужність, яку може забезпечити джерело живлення. Вона повинна бути не нижче значень, необхідних ноутбуком.

Зверніть увагу на полярність роз’ємів. Від цього залежить де знаходиться позитивний і негативний контакти. Інформацію про полярності (зазвичай у вигляді невеликого графічного зображення) можна знайти на старому блоці живлення або на нижній частині ноутбука.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.