Як вибрати дитяче ліжечко?

Дизайн дитячої – це весело і захоплююче. Ви не тільки створюєте чудовий оазис, який заохочує ваше немовля рости та вчитися, а й надає комфортне місце, що сприяє почуттям безпеки. Маючи це на увазі, купити дитяче ліжечко https://www.mybuy24.net/ua/catalog/krovatki/ – одне з найважливіших рішень, яке ви приймете до народження дитини – адже саме там вони проведуть найбільше часу наступні 2 роки свого життя. З урахуванням такої кількості факторів, можливо, вам цікаво, з чого почати. Щоб заощадити час, ми підготували цю статтю, в якій розглядаємо основи вибору дитячих ліжечок, безпеку та інші фактори, які відіграють важливу роль у прийнятті обґрунтованого рішення.

Основи вибору ліжечка

Не знаєте, з чого почати? Почнемо з основ. Наступний перелік поширених запитань служить не лише плацдармом для глибших досліджень, він також допомагає молодим батькам краще орієнтуватися.

Що таке дитяче ліжечко?

Дитяче ліжечко – це ліжко, спеціально розроблене для немовлят і зовсім маленьких дітей. Традиційно воно нагадує ліжко, призначене для дітей старшого віку та дорослих, з додаванням решітчастих перил з усіх чотирьох боків – щоб дитина залишалася на місці і не травмувалась.

Як довго використовується дитяче ліжечко?

У середньому дитячі ліжечка використовуються протягом перших 24 місяців життя. З урахуванням сказаного, стадія, на якій дитина переходить на ліжко для більш старших дітей, сильно варіюється. Одним із надійних способів визначити, що ваш малюк переріс ліжечко, він може вилізти з мінімальними зусиллями.

Коли слід купувати дитяче ліжечко?

Варта вибирати ліжечко, поки мати ще вагітна. Якщо ви зацікавлені в певному дизайні чи кольоровій гамі, можливо почекати до третього триместру, коли ви дізнаєтесь стать. Батькам часто пропонують планувати заздалегідь, залишаючи час на доставку меблів. Оптимальним варіантом буде вибрати біле або темне (кольору венге).

Правила техніки безпеки

У сучасному світі одним з найбільш добре вивчених аспектів будь-якого дитячого ліжечка є наскільки воно безпечне і відповідає стандартам. Одним із важливих факторів є те, що ліжечко повинно мати маркування, яке відповідає стандартам.Інші заходи безпеки, яких повинні дотримуватися батьки, перелічені нижче.

Бічні планки: Бічні планки дитячого ліжечка не повинні знаходитись на відстані не більше 4-6 см.. Чому? Цей інтервал допомагає запобігти вислизанню або застряганню дитини.

 

  • Найголовніше – дитина не повинна спати з м’якими іграшками, подушками або ковдрами. Єдина постільна білизна, яка знадобиться, – це водонепроникний матрац та приталене простирадло.

  • Пил. Немовлята чутливі до пилу. Тому нижню частину ліжечка слід часто пилососити.

  • Шнури та нитки: Тримайте ліжечко подалі від вікон, штор, шнурів та всього іншого, що може потягнути ваш малюк.

  • Матраци: Матрац для ліжечка повинен бути щільно прилягаючим, досягаючи кожного кута рами ліжечка. Якщо між ліжечком і бортиком матраца поміщається більше двох пальців, матрац занадто малий.

Вибір правильного ліжечка – величезне рішення. Це не тільки основа дитячої кімнати, але й безпека немовляти. Коли вибір зроблено, шукайте комоди, пеленальні столи та інші допоміжні меблі, які спростять життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.