Поради

Як вибрати ексклюзивні подарунки діловим партнерам

Бізнес-сувеніри давно є частиною корпоративної культури будь-якої фірми. Зазвичай в якості презенту застосовують: різні статуетки, брендові ручки, настільні офісні приладдя. Ці подарунки партнерам дозволяють нагадати про свою компанію. Оскільки оригінальні бізнес-сувеніри підкреслюють факт того, що до їх вибору ставилися творчо та з увагою.

Особливості вибору подарунків

Подарунок в обов’язковому порядку повинен відповідати статусу людини. Тому бізнес-сувеніри в основному призначені для важливих персон. Вони дозволять продемонструвати повагу до них та зміцнити ділові відносини.

Ці бізнес-подарунки повинні поєднувати в собі наступне: бути строгими та при цьому радувати людину. Як презенти, використовують різні сувеніри або предмети, пов’язані з роботою організації. У цьому випадку не варто дарувати одяг, спиртні напої, косметику або різні жартівливі подарунки. Для подальшого ведення бізнесу це неприпустимо.

Ексклюзивні подарунки

Статусні бізнес-презенти в основному дарують керівництву, засновникам, інвесторам або перевіреним партнерам.

В перших двох випадках переваги людини зазвичай відомі у вузьких колах, однак в останніх вибір презенту може ускладнитися.

Види подарунків:

1. Зобов’язують та спонукають. Актуальні в випадках, якщо від колеги або партнера залежить майбутнє проекту або кар’єра. До таких презентів можна віднести рідкісні колекційні предмети або видання.

2. Нейтральні. Підходять для обдаровування тих колег, які не переносять прояви особистих переваг на робочому місці. Сюди можна віднести готові статусні подарункові набори.

3. Особисті. Як правило, даруються для того, щоб продемонструвати, наскільки партнер дорожить дружніми відносинами. Подібні ексклюзивні бізнес-подарунки найкраще дарувати на дні народження та ювілеї для закріплення відносин.

Однак в сучасних умовах великого різноманіття та при відсутності будь-яких знань про інтереси та захоплення вибирати ексклюзивні бізнес-подарунки – складне завдання.

Займатися вибором подарунків, особливо дорогих для бізнес-партнерів, варто заздалегідь. Адже до таких типів сувенірної продукції відносяться предмети простого призначення, але при цьому якісно та ексклюзивно виконані.

Цінність таких подарунків полягає, перш за все, в обмеженому тиражі, від цього залежить їх вартість. Однак такі ексклюзивні бізнес-подарунки зможуть стати справжньою окрасою в будь-якому інтер’єрі та доповнити улюблену колекцію ділового партнера.

Критерії вибору ексклюзивних бізнес-подарунків:

1. Незабутніми презентами зможуть стати антикварні вироби, раритетні програвачі вінілу, стилізована під ретро, декоративні шкатулки, набори келихів.

2. Користь. Не варто забувати, що такі подарунки повинні бути про запас та зачіпати область інтересів того, кому вони призначаються.

3. Оригінальність. Предмет повинен бути втіленням креативу та нестандартних рішень.

Подібні деталі зможуть надати презенту вишуканість та благородство. Тому вибираючи ексклюзивний корпоративний подарунок, не варто забувати про переваги того, для кого він призначається.

Голос Сокальщини на GoogleNews