Поради

Як вибрати фен зі знижкою в Чорну п’ятницю

Фен – зручний та функціональний прилад, призначений для догляду за волоссям. З його допомогою можна швидко висушити локони після миття або зробити акуратне укладання. Якщо ви плануєте купити цей пристрій, не забудьте про наближення масштабного розпродажу – Чорної п’ятниці. У це свято шопінгу магазини побутової техніки та електроніки пропонують найбільші знижки на товари. Це найкращий час, щоб придбати все потрібне та вигідно зекономити. Скористайтесь порадами, щоб обрати модель з оптимальними технічними характеристиками за доступною ціною.

Різновиди фенів, які варто пошукати на розпродажі

Виробники товарів для краси пропонують різноманітні моделі фенів, які відрізняються за розмірами, формою, дизайном, функціональністю. Прилади для сушіння та укладання волосся розподіляються на такі групи:

  • Побутові. Пристрої середньої потужності, які призначені для домашнього використання. При їх створенні особливу увагу приділяють дизайну та ергономіці. Вони легкі, зручні у користуванні, мають декілька режимів.
  • Професійні. В цій категорії представлені моделі, які відрізняються високою потужністю, надійністю та здатністю довго працювати в інтенсивному режимі. У їхню комплектацію входять різні насадки для укладання локонів. Ще одна особливість – довгий шнур для підключення пристрою.
  • Стайлери. Моделі оснащені насадками для вирівнювання волосся та завивання локонів. Це розширює їхню функціональність, відкриває нові можливості для створення зачісок.
  • Дорожні. Компактна техніка з невеликою потужністю, яку зручно брати з собою. Такий фен можна скласти та легко вмістити в сумку або валізу. Деякі моделі працюють від акумулятора.

Найбільший розпродаж Чорна п’ятниця 2022 на Алло пропонує знижки на різноманітні товари, серед яких побутові, професійні, дорожні фени відомих брендів.

Важливі характеристики при виборі фена

Обираючи фен для домашнього або професійного користування, зверніть увагу на такі параметри:

  • Вага та розміри. Великі фени характеризуються більшою потужністю, вони використовуються в салонах та перукарнях. Для сушіння волосся в домашніх умовах підійде модель середньої комплектації.
  • Температурні режими. Сучасні прилади дозволяють регулювати температуру, щоб уникнути термічного пошкодження локонів. Різне за структурою волосся вимагає певних умов сушіння та укладання, тому наявність декількох режимів та швидкостей не буде зайвим.
  • Потужність. Чим більший цей показник, тим швидше досягається встановлена ​​температура для висушування волосся.
  • Довжина шнура. Подовжений кабель дозволяє вільно рухатись під час використання фена.

Прилади оснащені додатковими корисними функціями, такими як іонізація, захист від перегріву, турбо-режим. Ці моделі коштують дорожче за звичайні, але в Чорну п’ятницю їх можна придбати з великими знижками.

Голос Сокальщини на GoogleNews